Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportUKS Trójka zaprasza na Towarzyskie Zawody Konne

UKS Trójka zaprasza na Towarzyskie Zawody Konne

Dodano:
UKS Trójka zaprasza na Towarzyskie Zawody Konne
Zawody konne

W sobotę w miejscowości Trójka (gmina Stare Miasto) odbędą się kolejne Towarzyskie Zawody Konne. Start o godz. 11.00.

To będą już drugie zawody w tym roku. Poprzednia impreza tego typu odbyła się 21 maja, okazała się sukcesem sportowym i organizacyjnym. Tym razem UKS

Trójka zaprasza na rywalizację, która odbędzie się w sobotę. Zawody zostaną przeprowadzone w klasach: Mini LL (50 cm), Mini LL (60-70 cm), Mini LL (80 cm), LL (90 cm), LL (100 cm) i LL (105 cm). Oprócz tego na przybyłych gości czekają różne atrakcje: ogródek gastronomiczny, przejazd na koniu, powóz bryczką i inne. Wstęp jest wolny.

O historii całego wydarzenia opowiedział nam Marek Juszczak, szef stadniny w Trójce. – Na pomysł Pikniku Jeździeckiego wpadliśmy razem z Andrzejem Maziarzem. W ówczesnym programie były skoki przez przeszkody, piknik indiański, wioska indiańska i wyścigi konne. Było dużo emocji i super zabawa. Po latach musieliśmy zrezygnować z wyścigów i zmienić formułę w obecną. Pierwsze zawody odbyły się w 2006 roku. Obecnie skupiamy się na zawodach towarzyskich i młodzieży, aby mogła się rozwijać. Stawiamy na jeździectwo rodzinne i dostępne dla każdego.

Grafika organizatorzy

UKS Trójka zaprasza na Towarzyskie Zawody Konne
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole