LM.plSportW końcu wygrana! SKP Słupca przełamał się i goni środek tabeli

W końcu wygrana! SKP Słupca przełamał się i goni środek tabeli

IV liga

Po bramkach Oskara Pietrzaka i Kacpra Kajdana SKP Słupca wygrał 2:0 z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Było to pierwsze zwycięstwo słupczan od ponad miesiąca.

W sobotę SKP podejmował plasującą się wyżej w tabeli Tarnovię Tarnowo Podgórne. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał remisowy rezultat. Wynik dopiero w 70. minucie otworzył dla gospodarzy Oskar Pietrzak. W doliczonym czasie gry na 2:0 podwyższył Kacper Kajdan, ustalając tym samym wynik starcia.

Była to pierwsza ligowa wygrana słupczan od połowy sierpnia. SKP powiększył swój dorobek punktowy do dziesięciu oczek i awansował na dziesiąte miejsce w tabeli. Kolejny mecz 1 października – drużyna Macieja Rozmarynowskiego zmierzy się na wyjeździe z Iskrą Szydłowo.

SKP Słupca – Tarnovia Tarnowo Podgórne (70’ Oskar Pietrzak, 90’+ Kacper Kajdan)