LM.plSportWeekend z Medykiem. Remis na początek rundy wiosennej

Weekend z Medykiem. Remis na początek rundy wiosennej

Ekstraliga

W pierwszym meczu rundy wiosennej Medyk Konin zremisował z Rekordem Bielsko-Biała 1:1. Gola dla gości w końcówce zdobyła Klaudia Olejniczak.

Popularny „Pimplak” nie dał szans Julii Woźniak w 84. minucie. Stało się to w okresie bardzo dobrej gry Rekordu, który mocno naciskał.

Do przerwy było 1:0 dla Medyka. Nina Budzińśka uderzyła po lewym słupku. W barwach Rekordu wystąpiła testowana zimą przez koninianki Melissa Garcia.

Za tydzień piłkarki Michała Sypuły, dla którego był to debiut jako trenera seniorek, zmierzą się na wyjeździe z UJ-tem Kraków.

Medyk POLOmarket Konin – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (26' Nina Budzińska – 84' Klaudia Olejniczak)

Medyk: Julia Woźniak – Natasza Krupa, Klaudia Urna, Patrycja Sikora, Stella Oshobukola, Elena Aristodemou, Monika Mierzejewska (75′ Lena Sworska), Nina Budzińska, Aleksandra Bieryło (46′ Jelena Vujadinović), Julia Chudy, Oliwia Jaśniak