Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportWicher Lisiec Wielki o krok od I ligi

Wicher Lisiec Wielki o krok od I ligi

Dodano:
Wicher Lisiec Wielki o krok od I ligi
II liga

Tenisiści stołowi z Liścia Wielkiego już tylko jeden dwumecz dzieli od awansu do I ligi. W weekend w podpoznańskim Przeźmierowie wykonali ku temu duży krok.

O ile mecz z Koszalianinem Koszalin toczył się od początku pod dyktando zawodników z Liśca Wielkiego, to finał z drużyną gospodarzy był już niezwykle wyrównany i zacięty. MUKS Przeźmierowo szybko wyszedł na prowadzenie 2:0. Ale od tego momentu zaczęli punktować zawodnicy Wichru, którzy po grach podwójnych prowadzili 4:2. Po zwycięstwie Michała Koryckiego i minimalnej porażce Dawida Mikuły było już jasne, że do pełni szczęścia zespołowi z gminy Stare Miasto brakuje tylko wygrania jednego meczu lub trzech setów w dwóch ostatnich pojedynkach.

Stało się tak za sprawą Mateusza Lisieckiego oraz Igora Gudilkina, który wygrali drugiego seta i przypieczętowali zwycięstwo Wichru Lisiec Wielki w całym turnieju. Wicher czeka niebawem dwumecz z Pogonią Mogilno, a jego stawką będzie awans do I ligi.

Bardzo dobrze spisał się również Paweł Małkus, który w rozegranym w Poznaniu 9. Grand Prix Polski Weteranów wywalczył drugie miejsce w kategorii M60-64. Zawodnik Wichru wygrał dwa mecze w fazie grupowej oraz trzy w fazie pucharowej i dopiero w finale pokonał go Tadeusz Durka z Bielska-Białej.

Finał II ligi, turniej barażowy

KTS Koszalinianin – Wicher Lisiec Wielki 1:6

MUKS KoTT ElektroNite.eu Przeźmierowo – Wicher Lisiec Wielki 3:6

awans Wichru Lisiec Wielki do kolejnej fazy

Info i foto Wicher Lisiec Wielki

Wicher Lisiec Wielki o krok od I ligi
Wicher Lisiec Wielki o krok od I ligi
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole