Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportWilki wygrały we Wrześni, SPS słabszy od lidera

Wilki wygrały we Wrześni, SPS słabszy od lidera

Dodano:
Wilki wygrały we Wrześni, SPS słabszy od lidera
II liga

Bez niespodzianek zakończyły się spotkania dziewiątej kolejki II ligi siatkarzy.

Trudny bój mają za sobą siatkarze Wilków Wilczyn. Ligowy średniak z Wrześni przez całe spotkanie mocno się stawiał, by ostatecznie przegrać 0:3. Najwięcej emocji przyniosła bardzo wyrównana druga partia. Przy 23:24 Wilki nie wykorzystały pierwszej piłki setowej. Ta sztuka udała się za czwartym razem i przyjezdni 28:26.

W ostatnim secie poszło już nieco łatwiej, dzięki czemu siatkarze z powiatu konińskiego wygrali mecz 3:0. MVP meczu wybrano zawodnika zwycięskiej drużyny, Bartłomieja Dorosza.

Bez historii natomiast zakończył się pojedynek SPS-u Słupca z Aniołami Toruń. Lider udowodnił, że jest nim nieprzypadkowo i wygrał 3:0. Co nie dziwi tytuł MVP otrzymał zawodnik gości, Łukasz Detmer.

W tabeli nadal prowadzą Anioły Toruń. Na drugim miejscu znajdują się Wilki Wilczyn, SPS Słupca jest ósmy. W dziesiątej serii gier ci pierwsi zmierzą się z Volley MOSiR Sieradz, a drudzy z Lotnikiem Łęczyca.

Krishome KPS Września – Bejenka Budownictwo LUKS Wilki Wilczyn 0:3 (21:25, 26:28, 23:25)

Wilki (wyjściowa szóstka): Błażej Płomiński, Bartłomiej Dorosz, Damian Nowak, Michał Nowakowski, Mateusz Wieczorek, Ireneusz Kwiatkowski

SPS Konspol Słupca – CUK Anioły Toruń 0:3 (19:25, 20:25, 17:25)

Foto archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole