LM.plSportWygrana na pożegnanie z sezonem. Sokół lepszy od Cartusii Kartuzy

Wygrana na pożegnanie z sezonem. Sokół lepszy od Cartusii Kartuzy

III liga

W krótkiej historii spotkań pomiędzy Sokołem, a Cartusią jeszcze ani razu nie wygrali kleczewianie. Aż do wczoraj.

Do tej pory dwa razy wygrała drużyna z Kartuz, raz padł remis. Wczoraj zawodnicy z alei 600-lecia zanotowali pierwsze zwycięstwo. Wynik meczu w 39. minucie otworzył Mateusz Wzięch. Po przerwie trafiali Michał Grobelny i Adrian Kaliszan. Gości stać było jedynie na honorowe trafienie Jakuba Werbińskiego.

Dzięki wygranej Sokół Kleczew zakończył sezon na jedenastym miejscu w tabeli.

Sokół Kleczew – Cartusia Kartuzy 3:1 (39' Mateusz Wzięch, 56' Michał Grobelny, 83' Adrian Kaliszan – 88' Jakub Werbiński)

Sokół: Eryk Mirus – Michał Zimmer, Hubert Kaptur (39' Mateusz Wzięch, 88' Szymon Łukowski), Aleksander Kultys, Jan Andrzejewski, Gracjan Konieczny (79' Adrian Kaliszan), Filip Młodożeniec, Jakub Wajman (56′ Kamil Chiliński), Mateusz Sopoćko, Michał Grobelny (88' Wojciech Wojtaszak), Mateusz Wzięch (88' Kacper Lewandowski)