LM.plSportWysoka porażka w gościach. Start Konin wyraźnie słabszy

Wysoka porażka w gościach. Start Konin wyraźnie słabszy

I liga

W meczu 21. kolejki I ligi piłkarzy ręcznych grupy C Start Konin na wyjeździe uległ Mazurowi Sierpc 23:35.

Wynik meczu jako pierwszy otworzył Adrian Franaszek ze Startu i do 22. minuty spotkanie było wyrównane. Potem miejscowi wrzucili wyższy bieg i na przerwę schodzili prowadząc 18:13.

W drugiej połowie powiększyli swoją przewagę i wygrali wysoko, 35:23.

Mazur Sierpc – Start Konin 35:23 (18:13)

Start: Jakub Kujawiński, Bartłomiej Szczap – Piotr Kołtunowicz 5, Tomasz Lorencki 4, Adrian Grzelka 1, Dominik Urbański, Paweł Dobry 3, Adrian Franaszek 5, Marcel Urbański 3, Maciej Rolnik, Oktawian Rachuba 2, Filip Bogacz 1, Aleksy Nowiński, Krzysztof Zimny, Olaf Jaworski

W 20. kolejce II ligi piłkarzy ręcznych grupa 1 Hagard Strzałkowo przegrał ze Szczypiorniakiem Bank Spółdzielczy Gniezno 26:27 mimo że do przerwy prowadził 16:11.