Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportZagrają dla Basi. UKS Siódemka Konin zaprasza na turniej charytatywny

Zagrają dla Basi. UKS Siódemka Konin zaprasza na turniej charytatywny

Dodano:
Zagrają dla Basi. UKS Siódemka Konin zaprasza na turniej charytatywny
Akcja charytatywna

Drugiego grudnia w hali Rondo w Koninie odbędzie się turniej charytatywny, którego celem jest zbiórka pieniędzy dla Basi.

Basia to siostra jednego z zawodników UKS Siódemki Konin. Zmaga się z chorobą stóp, która utrudnia jej codziennie funkcjonowanie. Basia dodatkowo ma zdiagnozowane wady rozwojowe mózgu i wymaga systematycznej rehabilitacji. Dziewczynka od urodzenia przeszła już cztery operacje, z czego dwie ostatnie odbyły się w mijającym roku. Bardzo dobre rezultaty po przebytych operacjach dał ostatni, dwutygodniowy, turnus rehabilitacyjny w Warszawie. Jednak żeby Basia mogła cieszyć się jeszcze lepszą sprawnością potrzebne będą kolejne wyjazdy. Zebrane pieniądze pomogą dziewczynce na uczestnictwo w kolejnych turnusach rehabilitacyjnych, by mogła krok po kroku wracać do zdrowia. Ponadto Basia na co dzień korzysta z rehabilitacji w Koninie, które w większości są prywatne.

W zawodach wystąpią: drużyny młodzieżowe Strażaka Licheń Stary, Zjednoczeni Rychwał, Orion Skulsk, Polonia Golina, Błękitni Mąkolno, CKS Zbiersk.

Podczas turnieju licytowane będą m. in. koszulki piłkarskie, piłka z podpisami Warty Poznań. Funkcjonować będzie również kawiarenka, gdzie nie zabraknie smakołyków i ciepłych napojów. Przypomnijmy jeszcze tylko: turniej UKS Siódemka Konin gra dla Basi rozpocznie się w konińskiej hali Rondo drugiego grudnia o godz. 8.30.

 

Zagrają dla Basi. UKS Siódemka Konin zaprasza na turniej charytatywny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole