LM.plSportZagrał w sparingu z Legią i strzelił jej gola

Zagrał w sparingu z Legią i strzelił jej gola

Sokół Kleczew

Sebastian Golak, który przez ostatni tydzień przebywał na testach w Chojniczance Chojnice mocno zapracował, aby awansować dwie klasy rozgrywkowe wyżej.

W sparingu, który rozegrany został wczoraj na terenie Legia Training Center w Książenicach obrońca Sokoła Kleczew pojawił się na boisku w 46. minucie. Dwadzieścia minut później wpisał się na listę strzelców, wykorzystał dogranie po rzucie wolnym z lewej strony i nie dal szans nowemu bramkarzowi Legii Warszawa, Dominikowi Hładunowi. Mecz po golach Josue, Bartosza Kapustki z pierwszej i Macieja Rosołka z drugiej części gry wygrała 3:1 drużyna ze stolicy.