Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportŻegnaj IV ligo! Iskra Szydłowo rozbiła Górnika Konin

Żegnaj IV ligo! Iskra Szydłowo rozbiła Górnika Konin

Dodano:
Żegnaj IV ligo! Iskra Szydłowo rozbiła Górnika Konin
IV liga

Nie tak miało wyglądać pożegnanie z IV ligą. Ale z drugiej strony oczekiwanie na jakiś lepszy wynik też było nieuzasadnione.

Mecz zaczął się prawie tak samo, jak ten niedzielny z Mieszkiem Gniezno. Rywale zdobyli trzy bramki w dziewięć minut, a różnica była taka, że tym razem w wyjściowym składzie Dawid Chochenzy zastąpił Mateusza Kozaka. Jeszcze przed przerwą Iskra dołożyła kolejne dwa trafienia, a wynik w 70. ustalił Mateusz Górny. On i Yago Rodrigues zanotowali hat-tricki i skończyło się na 6:0 dla gospodarzy.

W ostatnich trzech meczach Biało-niebiescy zdobyli dwie bramki i stracili siedemnaście. I choć w sobotę 38. kolejka zostanie dokończona, to trudno przypuszczać, aby Górnik nie zakończył sezonu z najgorszą ofensywą i defensywą w stawce. O tym co się działo przez ostatnie dwa sezony trzeba jak najszybciej zapomnieć i przystosować się do realiów w V lidze. Tam też łatwo nie będzie.

Iskra Szydłowo – Górnik Konin 6:0 (3', 9' 70' Mateusz Górny, 7', 35', 45'+ Yago Rodrigues)

Górnik: Dawid Chochenzy (46' Mateusz Kozak) – Orlande Kpassa, Brajan Perliński, Igor Czerwiński, Jakub Pluciński, Tomasz Słowiński (76' Kacper Babacz), Przemysław Jurków (46' Kacper Kubiak), Mateusz Jurków (46' Szymon Szofer), Kacper Szurgot, Marcel Bilski (76' Wiktor Czajkowski), Bartosz Głowacki (76' Filip Krawiec)

Foto archiwum

Czytaj więcej na temat:Górnik Konin, IV liga
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole