Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościAutostrada A2 zablokowana po wypadku w powiecie tureckim

Autostrada A2 zablokowana po wypadku w powiecie tureckim

Dodano:
Autostrada A2 zablokowana po wypadku w powiecie tureckim

Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło na autostradzie A2 w powiecie tureckim, na wysokości Wyszyny.

Na pasie w kierunku Warszawy, po godzinie 18:00, samochód osobowy kierowany przez 36-letniego mężczyznę, z nieustalonych przyczyn, uderzył w tył ciężarówki.
Kierowca osobówki został przetransportowany do konińskiego szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Autostrada jest zablokowana — należy korzystać z objazdów wyznaczonych przez policję.

Jak poinformowała Malwina Płóciennik z Komendy Powiatowej Policji w Turku, przed godz. 20:00 jeden pas ruchu na autostradzie A2 został odblokowany. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole