Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościBez dobrej herbatki dnia nie zaczniesz. A dzisiaj dzień przyjemny

Bez dobrej herbatki dnia nie zaczniesz. A dzisiaj dzień przyjemny

Dodano: , Żródło: LM.pl
Bez dobrej herbatki dnia nie zaczniesz. A dzisiaj dzień przyjemny
Dzień dobry!

Ciepła herbatka z rana to absolutny mus dla mnie – szczególnie w Międzynarodowym Dniu Herbaty. Zaczynamy kolejny dzień na tym łez padole.

Dużo osób dzień zaczyna od kawy, ale ja jestem jednym z tych nielicznych dorosłych osobników, którzy kawy po prostu nie znoszą. Za to herbatka – panie, nie ma opcji, żebym choć raz na dzień nie wypił. Czarna, niesłodzona, chociaż też nie będę zgrywał jakiegoś herbacianego smakosza, co to tylko taką prosto z Cejlonu, zbieraną między 4.12 a 4.23 w brzasku słońca pija. Zwykły lipton opęka, byle ciepła była (ale nie wrzątek!).

No to jak już żeśmy tę herbatę spili to można myśleć, co też nam dzień przyniesie. Pogodowo – przyjemnie. Koło dwudziestu stopni, bez opadów (pozdrawiam wczorajsze Gniezno), żyć nie umierać. Idealna pogoda na mały nordic walking, do czego zachęca grupa ChodzęBoLubię. Dziś, jak w każdy wtorek, trening o godz. 19.00 na stadionie przy ANS.

Przypominam, że zbliża się Dzień Matki (już w niedzielę), przyszykujcie więc swoim rodzicielkom jakąś niespodziankę. A niedługo później Dzień Dziecka i tu mamy dla Was propozycję – podeślijcie do nas, jaki talent ma Wasza pociecha, a my go pokażemy na naszych łamach. Szczegóły w tym artykule.

Jak zawsze miłego dnia dla Was – dzwońcie na 883 797 002, piszcie na b.skonieczny@firma.lm.pl, na FB i WhatsAppa. Pozdro!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole