Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościWchodzimy w czerwiec bez spiny. Poczujmy już wakacyjny vibe

Wchodzimy w czerwiec bez spiny. Poczujmy już wakacyjny vibe

Dodano: , Żródło: LM.pl
Wchodzimy w czerwiec bez spiny. Poczujmy już wakacyjny vibe
Dzień dobry

Nowy tydzień w nowym miesiącu. Już po Dniu Dziecka i Bożym Ciele, a dziś obchodzimy Dzień Dobrej Oceny. A z tymi ocenami to bywa różnie.

Całkiem niedawno spotkałem się z moim kumplem ze szkolnych lat. Jak zawsze wspominaliśmy sobie naszych kolegów, jak potoczyły się ich losy. I zauważyliśmy niewielki związek pomiędzy tym, jak kto się uczył w szkole, a jak udało mu się ułożyć życie. Znam gości, którzy w szkole byli przeciętni albo nawet poniżej przeciętnej, a dziś radzą sobie doskonale, mają swoje firmy i dobrze zarabiają. W życiu bym nie powiedział w gimnazjum, że na przykład skończą studia.

Więc z tymi dobrymi ocenami to nie ma co się spinać, drodzy rodzice. Umiejętność popełniania błędów i wyciągania z nich wniosków, odwaga w próbowaniu, balans pomiędzy życiem prywatnym a pracą (czy nauką) – to równie przydatne, a może nawet przydatniejsze cechy w życiu, niż zakuta wiedza z biologii albo fizyki.

Więc w ten pierwszy czerwcowy poniedziałek wejdźmy bez spiny. Można skoczyć na film, w Heliosie dziś Kino Konesera i The Old Oak – ostatni film Kena Loacha. W kinach też Furiosa, czyli kolejna odsłona świata Mad Maxa, czy Jedno życie z Anthonym Hopkinsem i Heleną Bonham Carter. Tak, jakby komuś jeszcze mało było kinowych wrażeń po OKFA.

Uważajcie też na siebie, bo dziś nadal może grzmieć. IMGW ostrzega przed burzami od godz. 11.00 do północy. Ponadto silne opady deszczu do 20 mm, a punktowo nawet grad.

Jak zawsze czekam na Wasze informacje pod nr tel. 883 797 002, mailowo na b.skonieczny@firma.lm.pl oraz na FB i WhatsAppie. Miłego poniedziałku!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole