Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościBurze i przymrozki, czyli szalona pogoda da się nam we znaki

Burze i przymrozki, czyli szalona pogoda da się nam we znaki

Dodano: , Żródło: LM.pl
Burze i przymrozki, czyli szalona pogoda da się nam we znaki
Dzień dobry!

Dziś burze, pojutrze nad ranem – przymrozki. Tak wygląda prognoza pogody na najbliższe godziny. Ale jeśli ktoś się nie boi to można dziś wybrać się na trening Chodzę Bo Lubię.

Pierwsze burze pojawiły się w regionie już w nocy, ale IMGW ostrzega, że mogą wystąpić również w ciągu dnia. – We wtorek zjawisk tych spodziewamy się w zachodniej części Polski, zwłaszcza późnym popołudniem i wieczorem – ostrzegają Polscy Łowcy Burz. A jakby tego było mało w czwartek rano może czekać nas przymrozek. A ledwo parę dni temu było ponad dwadzieścia stopni…

Jak ktoś się trudnych warunków pogodowych nie boi to dziś na trening zaprasza grupa Chodzę Bo Lubię. O godz. 19.00 wszyscy miłośnicy nordic walking mogą spotkać się na stadionie ANS przy ul. Popiełuszki 4.

A jak już przy ANS jesteśmy to dziś ciekawa propozycja dla młodych ludzi – Branżowe Targi Pracy. Od godz. 9.00 do godz. 16.00 będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych firm w budynku przy ul. Przyjaźni 1.

Jak zawsze czekam na Wasze telefony (883 797 002), maile (b.skonieczny@firma.lm.pl) i wiadomości (na WhatsApp i FB). Miłego dnia!

Czytaj więcej na temat:dzień dobry, burze, przymrozki
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole