Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościCzy warto zdecydować się na zmywarki do naczyń SMEG?

Czy warto zdecydować się na zmywarki do naczyń SMEG?

Materiał promocyjny

Dodano:
Czy warto zdecydować się na zmywarki do naczyń SMEG?
materiał promocyjny

Zmywanie naczyń to jedno z najbardziej nielubianych obowiązków domowych. Na szczęście mamy możliwość ułatwić sobie codzienność i rozważyć zakup zmywarki. To bezapelacyjnie jedno z najwygodniejszych i niezbędnych urządzeń w kuchni. Zmywarka wyręczy nas w pracy, dzięki czemu będziemy mieć więcej czasu na przyjemności. Do pozytywnych cech tego urządzenia na pewno trzeba zaliczyć dokładność mycia, oszczędność wody oraz pieniędzy. Na rynku mamy ogromny wybór zmywarek, a jedne z najciekawszych prezentuje marka SMEG. Jaki sprzęt wybrać oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze zmywarki do domu?

Co oferuje SMEG zmywarka?

SMEG to Włoska marka słynąca z designu i wysokiej jakości produktów. Jest jednym z głównych producentów sprzętu kuchennego. Zmywarki tego producenta posiadają bogatą opcję wyboru programów mycia naczyń oraz najnowszą technologię. Automatyczne otwarcie drzwi urządzenia po zakończeniu cyklu zmywania oraz funkcja opóźnionego startu to innowacyjne i bardzo przydatne rozwiązania, które zadowolą niejednego użytkownika. Ciekawym pomysłem zastosowanym w zmywarce SMEG jest także wskaźnik czasu pozostałego do zakończenia cyklu mycia. Warto wspomnieć także o automatycznym suszeniu naczyń czy wskaźniku pracy urządzenia, który wyświetla wiązkę czerwonego światła na podłodze. Kiedy urządzenie jest gotowe do opróżnienia, kolor światła ulega zmianie. To tylko niektóre z funkcji, jakie oferuje w swoich zmywarkach producent.

Zmywarki wolnostojące czy pod zabudowę?

Marka SMEG ma w swojej ofercie zmywarki wolnostojące oraz pod zabudowę. Wybór zależy oczywiście od preferencji klienta i w zależności od tego, czy zechce zmywarkę wyeksponować, czy może ukryć? Jeśli chodzi o zmywarkę do zabudowy, to w ofercie firmy znajdują się dwie propozycje. Jedna dla miłośników ukrytych sprzętów z panelem zabudowanym, czyli obudowanym płytą meblową. Drugą opcją będzie zmywarka z panelem zintegrowanym, którą można wbudować w meble, ale jej front jest niezabudowany. Przy urządzeniach do zabudowy trzeba liczyć się z tym, że będą one po prostu mniejszych wymiarów.

Przepiękny design zmywarki SMEG

Warto wspomnieć, że zmywarki do naczyń SMEG posiadają klimat lat 50., to produkt designerski. Tego typu zmywarka idealnie wkomponuje się w retro stylistykę, pozwalając nadać wnętrzu oryginalnego i wyjątkowego charakteru. Z pewnością będzie cieszyła oko właścicieli, dla których stylowe wnętrze kuchni nie jest obojętne.

Zmywarki do naczyń SMEG to połączenie designu, technologii i wysokiej jakości, jest to z pewnością produkt godny uwagi dla najbardziej wymagającego klienta.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole