Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: WIECZÓR WYBORCZY KONIN 2024 - II TURA - NIEDZIELA 20:55

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościDiuna, Bękart, czy Anatomia upadku? Sezon na dobre filmy rozpoczęty

Diuna, Bękart, czy Anatomia upadku? Sezon na dobre filmy rozpoczęty

Dodano: , Żródło: LM.pl
Diuna, Bękart, czy Anatomia upadku? Sezon na dobre filmy rozpoczęty
Dzień dobry!

Dzisiaj będzie sporo polityki – bo czeka nas sesja Rady Miasta Konina i wieczorny program wyborczy „Dwoje na Jednego”. No chyba, że ktoś politykę ma gdzieś i wybierze zamiast tego kino.

Kalendarz świąt nietypowych mówi, że dziś Dzień Spania w Miejscach Publicznych. Zdarzyło mi się spać kiedyś w parku w Czechach i na dworcu w Kutnie (na szczęście już po remoncie), nie jest więc to święto całkowicie od czapy. Chociaż nie wiem, kto ustalił je na koniec lutego, bo średni to moment na spanie poza domem.

Spania nie będzie dzisiaj na pewno wieczorem, bo czeka nas kolejna odsłona programu wyborczego LM.pl. Dziś, wyjątkowo, zastąpię Olę Braciszewską-Benhalę, będą więc „Dwoje na Jednego”. A tym jednym będzie Tomasz Klapsa, kolejny z kandydatów na prezydenta Konina. Zapraszam serdecznie.

Wcześniej jeszcze sesja Rady Miasta Konina, a podczas niej m.in. przyjęcie nowego planu zagospodarowania dla terenów w Pątnowie, kolejne wnioski na podstawie lex deweloper, czy temat przystanku autobusowego przy MZK Konin. Szczegóły w ciągu dnia w LM.pl.

A jak ktoś ma dość polityki to może kino? Na ekrany wchodzi dziś „Diuna” (polska premiera jutro), to pewniak w moim repertuarze. W kinie Centrum i Oskard polecam „Anatomię upadku” (pięć nominacji do Oscara), a już za moment będzie też „Bękart” z Madsem Mikkelsenem. Tylko czasu na to wszystko brak.

Jak zawsze piszcie na b.skonieczny@firma.lm.pl, dzwońcie na 883 797 002 i odzywajcie się przez WhatsAppa i FB. Miłego dnia!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole