Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościDni Kramska w amfiteatrze. Atrakcje i zabawa dla wszystkich pokoleń

Dni Kramska w amfiteatrze. Atrakcje i zabawa dla wszystkich pokoleń

Dodano:
Dni Kramska w amfiteatrze. Atrakcje i zabawa dla wszystkich pokoleń
Kramsk

Wielkie święto Kramska. Sobota pełna atrakcji dla całej społeczności. W niedzielę ciąg dalszy. 

W minioną sobotę mieszkańcy mieli okazję do wspólnego świętowania podczas corocznego wydarzenia "Dni Kramska", które rozpoczęło się o godzinie 15:00 w lokalnym amfiteatrze. Dzień pełen atrakcji przyciągnął tłumy, oferując doskonałą zabawę dla osób w każdym wieku.

Imprezę rozpoczęły występy artystyczne dzieci i młodzieży z Gminnego Ośrodka Kultury oraz z szkół i przedszkoli z terenu gminy. Młodzi artyści z wielkim zaangażowaniem i talentem prezentowali swoje umiejętności, wnosząc radość i duma do serc zgromadzonej publiczności. Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym dmuchańce, które cieszyły się ogromną popularnością, oraz stanowiska do malowania twarzy, co pozwoliło dzieciom zamienić się w ulubione postacie z bajek. Dodatkowo, organizatorzy zapewnili dyskotekę, która była idealnym miejscem dla energicznych maluchów do wyświetlenia swoich tanecznych talentów.

Nie zabrakło również stoisk gastronomicznych, które oferowały różnorodne przysmaki, od lokalnych specjałów po ulubione przekąski, idealne do ładowania baterii w trakcie zabawy. Atmosferę festiwalu umilała muzyka, która towarzyszyła uczestnikom przez cały dzień. Gwiazdą wieczoru był zespół MIG. Po tym występie, DJ Grubs przejął pałeczkę, zapewniając świetne rytmy do późnej nocy.

W niedzielę ciąg dalszy gminnego święta i Guitar Days Festiwal. 

Fot. Gmina Kramsk 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole