Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościGospel z muzycznym prezentem dla Fundacji Podaj Dalej. Posłuchajcie!

Gospel z muzycznym prezentem dla Fundacji Podaj Dalej. Posłuchajcie!

Dodano:
Gospel z muzycznym prezentem dla Fundacji Podaj Dalej. Posłuchajcie!
Jubileusz

Koniński chór gospel z muzycznym prezentem dla Fundacji "Podaj Dalej".

Konin Gospel Choir świętował niedawno swoje 20-lecie działalności. Teraz chórzyści pod dyrekcją Beaty Stanisławskiej-Zielak zdecydowali się na niezwykle serdeczny gest – zadedykowali specjalny utwór Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka "Podaj Dalej", celebrując tym samym 20-lecie tej organizacji.

Inspiracją do nagrania piosenki był chęć wyrażenia wdzięczności oraz podziwu dla pracy fundacji, która nieustannie dąży do zmieniania świata na lepsze dla osób z niepełnosprawnościami. Podczas niedzielnej próby, w atmosferze spontaniczności i twórczego zapału, członkowie chóru postanowili nagrać piosenkę - podarunek dla "Podaj Dalej". Jak podkreślono na stronie Konin Gospel Choir, ten muzyczny prezent jest wyrazem uznania dla niezwykłej działalności Fundacji imienia Doktora Piotra Janaszka.

Tekst niesie ze sobą silne przesłanie zachęcające do dzielenia się dobrem i aktywnego wpływania na otaczającą rzeczywistość. "I podaj dalej, tak mówili nam, więc podajemy i zmieniamy świat" – śpiewają chórzyści, podkreślając wagę współdziałania i pomocy innym.

Radość z muzycznego prezentu wyraziła prezeska Fundacji "Podaj Dalej", Zuzanna Janaszek-Maciaszek. - Przepiękny prezent od Przyjaciół z Konin Gospel Choir. Kochani, czy zwróciliście uwagę, jak te słowa pasują również do Was? Zmieniacie świat uwrażliwiając ludzi, a my dajemy im siłę do niezależnego życia – dzieli się swoimi przemyśleniami, podkreślając, jak ważna jest wzajemna inspiracja i wsparcie w dążeniu do realizacji szczytnych celów.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole