Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19170) SPORT FORUM FIRMY (5365) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Idą święta. Pokój dla dzieci od Konińskich Mikołajów

Dodano: 16.10.2015 09:13

Choć do świąt jeszcze trochę czasu, kolejna gromadka dzieci otrzymała w prezencie pokój od Konińskich Mikołajów.

To grupa osób z Towarzystwa Samorządowego, która działa przez cały rok, nie tylko od święta. Ideą Konińskich Mikołajów jest pomaganie wielodzietnym rodzinom w trudnej sytuacji materialnej. To już czwarty pokój, który od początku tego roku udało się wyremontować, wyposażyć i przystosować do potrzeb kilkorga dziec. Każde z czwórki rodzeństwa (4, 6, 13 9 14 lat) ma miejsce do spania, nauki, do zabawy. 

To nie ostanie wyzwanie. Jeśli się uda, to do końca roku Mikołaje wyremontują jeszcze jeden pokój dla dzieci. Ich pomoc wykroczyła także poza granice miasta bowiem od jakiegoś czasu trwa remont poddasza domu w Starym Mieście, gdzie rodzina mieszka w jednym pokoju bez kuchni i łazienki. Ojciec jest w ciężkim stanie i wymaga stałej opieki. Trzeba dla niego stworzyć miejsce w domu i to kolejne zadanie dla Konińskich Mikołajów. - Nic by się nie udało bez sponsorów – mówią Olga Żaryn, Olga Marcinkowska i Magdalena Kosko.Tym razem pomogli MPEC Konin, Wieneberger Honoratka, Fabryka Materacy Hevea. 

 
Idą święta. Pokój dla dzieci od Konińskich Mikołajów
Slajd 1/6

Idą święta. Pokój dla dzieci od Konińskich Mikołajów

slajd 1 z 6

Choć do świąt jeszcze trochę czasu, kolejna gromadka dzieci otrzymała w prezencie pokój od Konińskich Mikołajów.

Idą święta. Pokój dla dzieci od Konińskich Mikołajów

slajd 2 z 6

Choć do świąt jeszcze trochę czasu, kolejna gromadka dzieci otrzymała w prezencie pokój od Konińskich Mikołajów.

Idą święta. Pokój dla dzieci od Konińskich Mikołajów

slajd 3 z 6

Choć do świąt jeszcze trochę czasu, kolejna gromadka dzieci otrzymała w prezencie pokój od Konińskich Mikołajów.

Idą święta. Pokój dla dzieci od Konińskich Mikołajów

slajd 4 z 6

Choć do świąt jeszcze trochę czasu, kolejna gromadka dzieci otrzymała w prezencie pokój od Konińskich Mikołajów.

Idą święta. Pokój dla dzieci od Konińskich Mikołajów

slajd 5 z 6

Choć do świąt jeszcze trochę czasu, kolejna gromadka dzieci otrzymała w prezencie pokój od Konińskich Mikołajów.

następny slajdpoprzedni slajd

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Każde z czwórki rodzeństwa (4, 6, 13 9 14 lat). To w końcu ilu ich jest?
Dodano: 16.10.2015 10:20    Przez: ~heniek

KOMENTARZE

Bravo dziewczyny
Dodano: 16.10.2015 10:10    Przez: ~D. G
Każde z czwórki rodzeństwa (4, 6, 13 9 14 lat). To w końcu ilu ich jest?
Dodano: 16.10.2015 10:20    Przez: ~heniek
no ja też chyba liczyć nie potrafię, bo mi się wydaje , ze ich jest pięcioro...
Dodano: 17.10.2015 21:13    Przez: ~mamka
Dalej, hejterzy z PiS!!! Wyżyjcie się na Bin Ladenie!!!!! CCO?!?!? Jeszcze nie piszecie?!?!?! I słusznie - sami lepiej napiszcie, co wasi ludzie robią dla biednych (oprócz tego, że tylko o tym gadają)
Dodano: 16.10.2015 10:31    Przez: ~Observer
Towarzystwo Samożądowe czyli towarzystwo POparcia BIN LADENA?Teraz przed wyborami to on będzie jeżdził nawet na łyżwach PO wodzie byle tylko Go POprzeć.Ile pan senator wpłacił swoich pieniędzy na ten cel,no ile? 100000zł?,10000zł?,1000zł?100zł czy może 0,00zł?Kwity POproszę a nie obiecanki i DZIADOWANIE.
Dodano: 16.10.2015 10:34    Przez: ~Q
To nie obiecanki, tylko działania. Ten człowiek pracuje cały czas. Napisz ile ty zrobiłeś i ile pieniędzy przeznaczyłeś na pomoc innym. Kwity! Imię! Nazwisko! Chociaż ułamek odwagi obywatelskiej!Chcesz się poczepiać to może opisz dokonania innych kandydatów. Nie tylko przed wyborami, ale przez ostatnie 30 lat.
Dodano: 16.10.2015 12:40    Przez: ~Obywatel
Cyt: "To grupa osób z Towarzystwa Samorządowego, która działa przez cały rok, nie tylko od święta. " Wpis wprost wyjaśnia wątpliwości co niektórych. A czy ktokolwiek inny wykazywał się jakimikolwiek kwitami... ba żeby w ogóle można było niektórym przypisać jakiekolwiek działania na rzecz regionu to byłoby sympatycznie. Chętnie poczytam o skutecznych działaniach innych polityków z regionu, a nie tylko ciągłego obrażania, oszczerstw itp. proszę naprawdę się zastanowić się nad swoim zachowaniem, idzie to wszystko w złym kierunku. Zamiast cieszyć się, gratulować pomysłodawcom, pochylić się samemu nad tym i zastanowić co ja mogę dać od siebie to znów atak, obrzucanie. Przykro, gdy czyta się takie wpisy.
Dodano: 16.10.2015 11:44    Przez: ~Jola
POmagać można i nawet trzeba ale cicho,skromnie i bez PEŁO blichtru na całą POlskę jak to pan senator POtrafi POmagać,a pan senator POtrafi bujać frajerów i z tego robić POparcie.Pytam POnownie o udokumentowany wkład finansowy(przelew bankowy taki do sprawdzenia,datowany) i nic więcej.A zbierać to pan senator może sobie grzyby i nic mi do tego.
Dodano: 16.10.2015 12:20    Przez: ~Kłodawiak
Na razie pan senator doskonale inspiruje do działania nie tylko przy okazji wyborów, a jeśli szanowny "Kłodawiaku" ma Pan "ale..." do jego przynależności partyjnej to może warto kiedyś zapytać jak bardzo identyfikuje się z "PEŁO"
Dodano: 16.10.2015 13:10    Przez: ~x
A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak "Dobre przykłady"? To jest coś takiego, co ma edukować innych w zakresie działania dla innych. Ale oczywiście ktoś taki jak ty potrafi tylko bezmyślnie bić pianę, ciesząc się, że ktoś może przeczyta twój bełkot...
Dodano: 16.10.2015 13:49    Przez: ~Zniesmaczony
Inspiracja pana senatora jest tak POtrzebna jak k...e majteczki.Ile wpłacił gotówki na ten cel?
Dodano: 16.10.2015 16:41    Przez: ~kali
Myślę, że to dobrze, że są media, które piszą o tym co się dobrego dzieje w regionie, choćby po to, ażeby zainspirować innych, nagłośnić sprawę, może tak usłyszy o niej ktoś kto dysponuje czymś co może przekazać na tego rodzaju akcje. Nas to także powinno uwrażliwiać na potrzeby innych, ja cieszę się bardzo, że są takie osoby w regionie, o których można mówić z dumą,
Dodano: 16.10.2015 13:26    Przez: ~Jola
Podobało mi się to, co zrobiono. Ale czytam komentarza, a tu walka polityczna. Niedobrze mi się zrobiło.
Dodano: 16.10.2015 16:09    Przez: ~kik
To jest cenna inicjatywa. I nie obchodzi mnie, czy ma to podtekst polityczny, jaka to opcja itp. Najważniejszy jest efekt i to, że kolejne dzieci mają swój przytulny kącik. Gratulacja dla Olgi i reszty ekipy:)
Dodano: 16.10.2015 19:22    Przez: ~Hanka
A gdzie gops i wojt tej gminy??!! I inne instytucje??
Dodano: 16.10.2015 20:07    Przez: ~hgtt
o moje kuzynostwo powodzenia wam zycze
Dodano: 16.10.2015 20:08    Przez: ~hejelsdxdsddsdsdsds
1 z 2
12>>