Dzisiaj jest sobota 11 lipca 2020, imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17774) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 12oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie uczczono pamięć ofiar Wołynia. Prezydent ... (1)Chcą Polski otwartej, nowoczesnej, przedsiębiorcze ... (44)

Przy punkcie poboru opłat na autostradzie palił się samochód

Dodano: 6.11.2015 14:50

Dzisiaj rano na autostradzie A2 przy punkcie poboru opłat palił się osobowy ford focus.

Około godz. 7.00, konińscy strażacy zostali wezwani do pożaru samochodu osobowego na autostradzie A2 przy węźle Żdżary. Przy punkcie poboru opłat palił się osobowy ford fokus. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu środka gaśniczego na palący się pojazd. Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.

W działaniach brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Stare Miasto. 

  • Przy punkcie poboru opłat na autostradzie palił się samochód

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:autostrada,   punkt poboru opłat,   węzeł Żdżary,  

POPULARNE KOMENTARZE

Przyczyną była zapewne opłata za przejazd.
Dodano: 6.11.2015 15:29    Przez: ~Jasio
Akurat na tej bramce płaci się niewiele w porównaniu do "kulczykowych"
Dodano: 6.11.2015 16:36    Przez: ~MCMC
drogi pobudowane za nasze podatki i jeszcze mało musza być opłaty
Dodano: 6.11.2015 16:42    Przez: ~KO5

KOMENTARZE

Przyczyną była zapewne opłata za przejazd.
Dodano: 06.11.2015 15:29    Przez: ~Jasio
Kulczyk bierze 3 x tyle co do łodzi, jak jeżdżę do poznania to nie chcecie wiedzieć co o nim i odpowiedzialnych za to, myślę...
Dodano: 08.11.2015 13:27    Przez: ~ludzik
Akurat na tej bramce płaci się niewiele w porównaniu do "kulczykowych"
Dodano: 06.11.2015 16:36    Przez: ~MCMC
drogi pobudowane za nasze podatki i jeszcze mało musza być opłaty
Dodano: 06.11.2015 16:42    Przez: ~KO5
SKORO : ,,PŁATNA TO ,USTAWA ŻE MA UTRZYMYWAĆ SZPITAL ,STRAŻ ,POŻYCZKOWYCH , CELNE SŁ. ''. ...
Dodano: 06.11.2015 18:09    Przez: ~K
Ford C- max :) a nie focus :)
Dodano: 06.11.2015 22:53    Przez: ~Obecny
Ze pak zwalnia 250 osob
Dodano: 07.11.2015 08:13    Przez: ~ze pak
A GDZIE BYLISCIE JAK Z POLANEXU SAMOTNE MATKI zwalniano ???? masz dwie rece ?
Dodano: 07.11.2015 09:46    Przez: ~chyba ze dwie LEWE..........
PEWNO ZASNĄŁ Z PAPIEROSEM I SIE ZAPALIŁ A TYLE SIE GADA NIE PAL SZKODA ZDROWIA
Dodano: 07.11.2015 14:18    Przez: ~ANTYNIKOTYNA
wiadomo -" ford gówno wort"
Dodano: 07.11.2015 16:50    Przez: ~emska
nie każda morda pasuje do forda...........
Dodano: 11.11.2015 05:55    Przez: ~a
A te sceniki jak kradły paliwo, tak kradną na obsudze autostrady w Sługocinie.
Dodano: 07.11.2015 17:20    Przez: samek
hej o jakich scenikach mowa bo też jeżdże scenikiem II ale paliwa nie kradne skąd te sceniki są ?
Dodano: 10.11.2015 20:55    Przez: ~leon
To jest s max nie fokus
Dodano: 07.11.2015 20:36    Przez: ~Auto komis
To jedźta kulczykówką tam siem płaci.
Dodano: 07.11.2015 22:25    Przez: ~A!
1 z 2
12>>