Dzisiaj jest wtorek 31 marca 2020, imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17457) SPORT FORUM FIRMY (5467) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / -2oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezydent odwołał się od decyzji o zamknięciu stra ... (9)W konińskim szpitalu kilkanaście osób czeka na wyn ... (5)

Republika możliwości

Materiał promocyjny

Dodano: 29.09.2016 14:22

U nas trwa Republika Możliwości- Szkoły Cosinus to największa sieć szkół w Polsce, prowadzimy licea i zaoczne szkoły policealne dla osób dorosłych w każdym wieku.  We wszystkich szkołach i na wszystkich kierunkach zapewniamy bezpłatną naukę przez cały okres jej trwania. Nie pobieramy ani wpisowego ani czesnego, nie ma żadnych ukrytych opłat.

Bezpłatna Policealna Szkoła Cosinus w Koninie od ponad 10 lat cieszy się zaufaniem wśród mieszkańców Konina jak i powiatu konińskiego. Uczniowie i słuchacze osiągają  bardzo dobre wyniki w nauce dzięki współpracy z przedsiębiorstwami i zakładami pracy z regionu konińskiego. Zdawalność egzaminów zawodowych w ubiegłym roku wyniosła 79,66%. Dla porównania zdawalność w OKE Poznań to 70,00%, w woj. Wielkopolskim 71,70%,a w Koninie 67,80%.W tym jak i w ubiegłym roku najlepsze wyniki osiągnęli słuchacze na kierunku: technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa, florysta, ochrona fizyczna osób i mienia – zdawalność ponad 90%.

Oferujemy szeroki wachlarz kierunków kształcenia. Szkoły policealne, po których można zdobyć tytuł technika w ponad 20 najpopularniejszych zawodach (min. florysta, technik usług kosmetycznych, technik informatyki, technik administracji, technik bhp, technik rachunkowości, technik ochrony fizycznej osób i mienia, opiekun medyczny, technik masażysta, i inne). Kształcenie odbywa się w formie zaocznej (przeważnie 2 weekendy w miesiącu), bądź wieczorowej. Do trzy letniego liceum są przyjmowane osoby z wykształceniem podstawowym, po ukończonym gimnazjum i jak również po szkole zasadniczej (wtedy nauka trwa 2 lata). Po ukończeniu liceum absolwenci decydują się na dalsze kształcenie w szkole policealnej. Nauka w takiej szkole zwykle trwa 2 lata. Wśród uczniów szkół policealnych jest również wiele osób czynnych zawodowo.

Nasze szkoły posiadają uprawienia szkół publicznych, co oznacza, że nasi słuchacze realizują ten sam program nauczania zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i uzyskują takie samo wykształcenie jak w szkołach państwowych. Świadectwa uzyskane po ukończeniu szkoły Cosinus umożliwiają absolwentom podjęcie dalszej edukacji w szkołach wyższych.

Na życzenie słuchaczy, szkoła bezpłatnie wystawia zaświadczenia do ZUS, KRUS i innych instytucji.

Kształcenie w szkole Cosinus jest dla każdego i we wszystkich kierunkach całkowicie bezpłatne!

Od tego roku szkoła prowadzi nabór do BEZPŁATNEJ szkoły języków obcych.

Jeśli jesteś osobą dorosłą w wieku 25 - 64 lata z wykształceniem ponadgimnazjalnym, zawodowym czy średnim z obszaru województwa wielkopolskiego (w przypadku osób fizycznych - uczą się, pracują lub zamieszkują one na obszarze województwa wielkopolskiego w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, natomiast w przypadku osób bezdomnych, przebywają one na tym obszarze), zgłoś się do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach z języka angielskiego:

Bezpłatne szkoły Cosinus
Al. 1 Maja 13, piętro 9 (Hotel Konin)
62-510 Konin
tel. 63 249 71 13

  • Republika możliwości

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:cosinus,   bezpłatna szkoła,   szkoła,   edukacja,   praca,   florysta,   ochrona,   opiekun medyczny,   bezrobocie,   kosmetyka,   urzędnik

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.