Dzisiaj jest niedziela 22 października 2017, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24062) SPORT FORUM FIRMY (5088) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Hubertus w Trójce. Była przejażdżka i tradycyjna g ... (6)Zapalili znicz pamięci przy pomniku rozstrzelanych ... (2)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 3.11.2016 13:31

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Ile wynosił budżet filmu "Trolle"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Trolle".

Konkurs skończył się dnia 03.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
ewa kempska tomczak

KONKURS

Kto wciela się w rolę urzędniczki USC w filmie "Pitbull. Nowe porządki"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Pitbull. Nowe porządki" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 10 listopada o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 03.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Weronika Urbaniak

KONKURS

Kto w 1992 roku miał być reżyserem filmu "Doktor Strange"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Doktor Strange".

Konkurs skończył się dnia 03.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Jakub Kołodziejczak

KONKURS

Kto jest dystrybutorem filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Konkurs skończył się dnia 03.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Weronika Zielińska, Magdalena Borowiak

KONKURS

Ile, według Boxoffice, zarobił do tej pory film "Inferno"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Inferno".

Konkurs skończył się dnia 03.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Katarzyna Osowska

KONKURS

Skąd pochodzi kabaret "Smile"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do Konińskiego Domu Kultury na kabaret "Smile". Występ będzie miał miejsce 13 listopada o godzinie 15:00.

Konkurs skończył się dnia 03.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Nikola Stolarska

KONKURS

Kto jest założycielem kabaretu "Neo-Nówka"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do Hali Rondo na kabaret "Neo-Nówka 15-lecie".

Konkurs skończył się dnia 03.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Agnieszka Adaszak

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje