Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościBardzo udana premiera "Opowieści nie tylko wigilijnej" 

Bardzo udana premiera "Opowieści nie tylko wigilijnej" 

Dodano:
Bardzo udana premiera "Opowieści nie tylko wigilijnej" 

Owacją na stojąco zakończyła się premiera widowiska "Opowieść nie tylko wigilijna" w reżyserii Jarosława Sparażyńskiego.

Dzisiaj w "Oskardzie" odbyła się przedświąteczna premiera spektaklu teatralno-muzycznego "Opowieść nie tylko wigilijna" w wykonaniu dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie.

Przedstawienie inspirowane „Opowieścią wigilijną” Karola Dickensa opowiada historię z życia współczesnych nastolatków. Bohaterką jest dziewczyna, dla której pieniądze i sukces życiowy są najważniejsze. Będąc zamożną potrafi złośliwie wykpiwać "słabszych" rówieśników. Jej rodzice, zapracowani biznesmeni, nie mają dla niej czasu nawet w święta, co jest powodem jej frustracji i smutku. Może w tym kryje się właśnie źródło jej stosunku do rówieśników? Bohaterka spędza wigilię w samotności i wtedy, jak u Dickensa, zjawiają się duchy, które sprawiają, że dziewczynka się zmienia… (cyt. mdkkonin.pl)

Na zakończenie wzruszona publiczność nagrodziła twórców sowitymi brawami. Jeżeli nie mogliście być na miejscu, zachęcamy do obejrzenia nagrania.

Na scenie artyści wystąpią ponownie 24 i 25 stycznia.

Czytaj więcej na temat:przedstawienie, mdk, podaj dalej, oskard
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole