Dzisiaj jest piątek 21 września 2018, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22236) SPORT FORUM FIRMY (5222) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 15oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
IMGW: Silny wiatr w porywach do 85 km/h, lokalnie burze
Polecamy:

Bardzo udana premiera "Opowieści nie tylko wigilijnej" 

Dodano: 21.12.2016 20:58

Dzisiaj w "Oskardzie" odbyła się przedświąteczna premiera spektaklu teatralno-muzycznego "Opowieść nie tylko wigilijna" w wykonaniu dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie.

Przedstawienie inspirowane „Opowieścią wigilijną” Karola Dickensa opowiada historię z życia współczesnych nastolatków. Bohaterką jest dziewczyna, dla której pieniądze i sukces życiowy są najważniejsze. Będąc zamożną potrafi złośliwie wykpiwać "słabszych" rówieśników. Jej rodzice, zapracowani biznesmeni, nie mają dla niej czasu nawet w święta, co jest powodem jej frustracji i smutku. Może w tym kryje się właśnie źródło jej stosunku do rówieśników? Bohaterka spędza wigilię w samotności i wtedy, jak u Dickensa, zjawiają się duchy, które sprawiają, że dziewczynka się zmienia… (cyt. mdkkonin.pl)

Na zakończenie wzruszona publiczność nagrodziła twórców sowitymi brawami. Jeżeli nie mogliście być na miejscu, zachęcamy do obejrzenia nagrania.

Na scenie artyści wystąpią ponownie 24 i 25 stycznia.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:przedstawienie,   mdk,   podaj dalej,   oskard

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Bardzo piękne przedstawienie :)
Dodano: 21.12.2016 22:47    Przez: ~mama oli
Jestem pełna podziwu! Wspaniałe przedstawienie!
Dodano: 22.12.2016 22:33    Przez: ~Ania

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.