Dzisiaj jest niedziela 20 sierpnia 2017, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23770) SPORT FORUM FIRMY (5049) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Miłośnicy starych samochodów spotkali się na bulwarze (11)Konin. Zbierały podpisy pod projektem ustawy "Ratujmy kobiety" (22)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 29.12.2016 14:58

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Kto jest reżyserem filmu "Po prostu przyjaźń"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na Sylwestrowy Maraton Filmowy. Do wyboru zestaw pierwszy lub drugi. Seans odbędzie się 31 grudnia o godzinie 21:30.

Konkurs skończył się dnia 29.12.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Nikola Kasprzak

KONKURS

Jak brzmi litewski tytuł filmu "Pasażerowie"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Pasażerowie".

Konkurs skończył się dnia 29.12.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Weronika Urbaniak

KONKURS

Podaj datę światowej premiery filmu "Królowa Śniegu 3: Ogień i Lód".

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Królowa Śniegu 3: Ogień i Lód".

Konkurs skończył się dnia 29.12.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Anna Jakubowska

KONKURS

Kto jest autorem scenariusza do filmu "Sługi boże"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Sługi boże" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 5 stycznia o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 29.12.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Anna Gorska

KONKURS

W jakim mieście powstały zdjęcia do filmu "Paterson"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Paterson".

Konkurs skończył się dnia 29.12.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Roksana Hejman

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

słabe te filmy i mało biletów
Dodano: 29.12.2016 15:14    Przez: ~jdsdk
sannt