Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPonad 23 tys zł zebrano podczas charytatywnego balu marzeń 

Ponad 23 tys zł zebrano podczas charytatywnego balu marzeń 

Dodano:
Ponad 23 tys zł zebrano podczas charytatywnego balu marzeń 

Ponad 23.000 złotych zebrano podczas drugiego charytatywnego balu marzeń Fundacji Podaj Dalej.

Ponad 23.000 złotych zebrano podczas drugiego charytatywnego balu marzeń Fundacji Podaj Dalej, który odbył się 21 kwietnia "Pod Platanem".

Ponad 200 gości z Konina, Poznania, Łodzi, Gniezna i Warszawy przyjechało, aby pomóc osobom po wypadkach w rozpoczęciu nowego życia, a przy okazji miło spędzić wieczór. Dochód z balu wyniósł ponad 23 tys. złotych.

Gorąca atmosfera towarzyszyła gościom od początku imprezy, bowiem na wybiegu pojawiły się modelki – znane Koninianki wraz ze swoimi dziećmi w strojach motocyklowych oraz barwnych stylizacjach od Andżeliki Chruścińskiej. Zbigniew Wodecki uprzyjemnił ten wieczór niezapomnianymi przebojami. Z humorem opowiadał anegdoty z początków swojej kariery. Jego aksamitny głos w połączeniu ze skrzypcami i trąbką wprowadził gości w magiczny nastrój.

Podczas aukcji można było wylicytować pamiątki sportowe (m.in. piłkę z autografem Jerzego Dutka, koszulkę Mariusza Wlazłego z autografami zawodników PGE Skry Bełchatów, koszulkę z autografem Marcina Gortata), 3-płytowy album Perfect Live April 1.1987 z autografami muzyków, kreację od Mariusza Przybylskiego, a także specjalną niespodziankę od Wojciecha Manna. Wśród kilkudziesięciu nagród na gości Balu czekały zaproszenia do Teatru Polskiego w Warszawie, piękna biżuteria, vouchery na zabiegi kosmetyczne, zakup wymarzonej kreacji szytej na miarę, ćwiczenia fitness pod okiem instruktora, catering dietetyczny oraz wakacje, a także piękne kosze z kawą, winami i kosmetykami, kolorowe koce i poduszki, sprzęt AGD, filtr do uzdatniania wody, mistrzowsko zdobione płyty winylowe, a także oświetlenie samochodu.

Imprezę poprowadził duet: Lucyna Lenard - Woźniak i Janusz Lipiński, wieloletni przyjaciele Fundacji Podaj Dalej. Goście bawili się do wczesnych godzin porannych z fantastycznym zespołem „Contract” ze Zduńskiej Woli. Tradycyjnie spróbowali też pysznego tortu!

- Bal Marzeń Fundacji Podaj Dalej to wspaniały dowód na to, że w dzisiejszym zabieganym świecie znajdujemy jeszcze czas i ochotę na angażowanie się w rzeczy ważne – na pomoc innym - mówi Zuzanna Janaszek - Maciaszek, prezeska fundacji.

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole