Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17781) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 8oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Kazimierz Biskupi. Pojadą na rajd rowerowy, żeby pomóc Tymkowi

Dodano: 3.08.2018 13:22
Źródło: LM.pl

18 sierpnia odbędzie się Letni Rajd Rowerowy ,,Jedziemy dla Tymka". Każdy z uczestników rajdu musi przynieść ze sobą plastikowe nakrętki.

Celem rajdu jest pomoc dla chorego Tymka z Posady. Z tego powodu każdy, kto chce uczestniczyć w rajdzie rowerowym, musi tuż przed rajdem przynieść dowolną liczbę plastikowych nakrętek. 

Rajd rozpocznie się 18 sierpnia o godz. 10.00. Start - przed pałacem w Posadzie. Trasa rajdu wieść będzie przez Bielawy i Rosochę, z powrotem przed pałac w Posadzie. Na zakończenie rajdu planowane jest również ognisko. Każdy z uczestników, oprócz nakrętek, musi także posiadać kamizelkę odblaskową. 

Zgłoszenia telefoniczne na rajd pod nr 882 106 075. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął wójt Kazimierza Biskupiego Jan Sikorski. Organizatorami są stowarzyszenie Wioska z Przytupem oraz Koło Pałacowe w Posadzie.   • Kazimierz Biskupi. Pojadą na rajd rowerowy, żeby pomóc Tymkowi

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:rajd rowerowy,   Wioska z Przytupem,   Posada,   Kazimierz Biskupi,   nakrętki,   TymekDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nakrętki są dobre, a reszta butelek be? Palić śmieci!!!
Dodano: 03.08.2018 15:06    Przez: ~912
Kolejna akcja Wioski ....szacun !
Dodano: 03.08.2018 16:05    Przez: ~Bolo
Tymoteusz był młodym uczniem Szawła, po nawróceniu Pawła z Tarsu. Stare imiona wracają do łask.
Dodano: 03.08.2018 16:16    Przez: ~Sara
Tylko ta wioska cały czas pomaga dzieciom z Posady a kto pomoże chorym dzieciom z innych miejscowości naszej Gminy tez są dzieci chore ,które potrzebują pomocy.
Dodano: 04.08.2018 01:01    Przez: ~mieszkaniec
Wioska pomagała również dziewczynie z Łęzyna...wiec nie tylko dzieciom z Posady! Wystarczy się do nich zglosic. W czym problem????
Dodano: 04.08.2018 09:16    Przez: ~Mieszkaniec
A komu ma pomagać . Dzieciom z Poznania, Warszawy. W innych miejscowosciach też działają ludzie i jeszcze za to biorą pieniądze i nic nie robią. Szacun dla Wioski, że pomaga chociażby swoim mieszkańcom.
Dodano: 04.08.2018 10:20    Przez: ~Andzelika
Zawsze znajdzie się ktoś kto widzi problem..Akcja fajna:) ważny jest przekaz i efekt....jak ktoś nie chce nie musi pomagać i tyle w temacie.
Dodano: 04.08.2018 09:25    Przez: ~Wariatka
To już kolejna akcja Wioski. Wielki ukłon w waszą stronę. Dziewczyny jesteście wielkie....
Dodano: 07.08.2018 13:23    Przez: ~meggi
Kochani życzę Wam dalszych pomysłów,zapału do pracy.Jesteście super. Dzięki Wam wierzę że jeszcze są osoby które wobec czyjegoś nieszczęścia nie przejdą obojętnie. Dobro powraca z dwojoną siłą.
Dodano: 07.08.2018 13:28    Przez: ~migotka

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.