Dzisiaj jest wtorek 13 listopada 2018, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20711) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
10 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Karate kyokushin. Koniński klub obchodził 40-lecie ... (2)Śpiewająco włączyli się w obchody przy ul. J. Piłs ... (24)

83-latek przewrócił się na rowerze. Nie miał siły wrócić do domu

Dodano: 17.08.2018 13:34
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci odnaleźli wyczerpanego 83-latka. Mężczyzna zaginął wczoraj rano w gminie Stare Miasto.

Starszy pan wyjechał w kierunku Konina na rowerze. Kiedy nie wracał przez kilka godzin, jego żona zadzwoniła do oficera dyżurnego policji.

- Komunikat z rysopisem mężczyzny natychmiast otrzymały wszystkie załogi będące wtedy na służbie – informuje Marcin Jankowski, rzecznik KMP w Koninie.

Po godz. 16:00 mundurowi jadąc drogą krajową nr 25 w miejscowości Główiew zauważyli leżącego na ścieżce rowerowej mężczyznę. 83-latek był tak wycieńczony, że nie mógł mówić. Policjanci przenieśli odnalezionego seniora do cienia i dali mu wodę, a później wezwali karetkę pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

fot. KMP Konin

  • 83-latek przewrócił się na rowerze. Nie miał siły wrócić do domu
  • 83-latek przewrócił się na rowerze. Nie miał siły wrócić do domu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Zbyt zaawansowany wiek na takie wycieczki w upalne dni. Dobrze że zakończenie dobre.Trzeba mierzyć siły na zamiary, zwłaszcza w takie upalne dni.
Dodano: 17.08.2018 14:02    Przez: ~Jeżon
A gdzie byli przejezdzajacy obok kierowcy. Co? Jak ktoś leży to pewnie pijany?
Dodano: 17.08.2018 16:12    Przez: ~Ju
Biedny pan, pewnie auta nie ma i musial rowerem dokads pojechac :(
Dodano: 17.08.2018 14:07    Przez: ~M...
Znieczulica społeczna, no ale w takim wieku, w takie gorączki człowiek wypuszcza się w trasę i pewnie bez czapki.
Dodano: 17.08.2018 16:58    Przez: ~K-n
Może musiał gdzieś jechać. Może nikt im nie pomaga dzieci wnuki maja ojca matkę babcie dziadka gdzies
Dodano: 17.08.2018 16:13    Przez: ~Instrukcja

KOMENTARZE

To już policjanci muszą robić zdjęcia z interwencji....chore too
Dodano: 17.08.2018 13:52    Przez: ~adf
A może to jakiś ,,obatel rp" jak kiedyś stwierdził Czarnecki Ryszard z PiS.Aparat represji musi mieć udokumentowane wszystko.To jest chore.
Dodano: 17.08.2018 13:57    Przez: ~san escobar
Zawsze robią
Dodano: 17.08.2018 16:12    Przez: ~Jakbyś nie wiedzial
A gdzie byli przejezdzajacy obok kierowcy. Co? Jak ktoś leży to pewnie pijany?
Dodano: 17.08.2018 16:12    Przez: ~Ju
Znieczulica społeczna, no ale w takim wieku, w takie gorączki człowiek wypuszcza się w trasę i pewnie bez czapki.
Dodano: 17.08.2018 16:58    Przez: ~K-n
Zbyt zaawansowany wiek na takie wycieczki w upalne dni. Dobrze że zakończenie dobre.Trzeba mierzyć siły na zamiary, zwłaszcza w takie upalne dni.
Dodano: 17.08.2018 14:02    Przez: ~Jeżon
Może musiał gdzieś jechać. Może nikt im nie pomaga dzieci wnuki maja ojca matkę babcie dziadka gdzies
Dodano: 17.08.2018 16:13    Przez: ~Instrukcja
Biedny pan, pewnie auta nie ma i musial rowerem dokads pojechac :(
Dodano: 17.08.2018 14:07    Przez: ~M...
Pan wywrócił sie zapenwe na "nowej" ściezce rowerowej. Oddzielonej od chodnika progiem, z krawęznika ktorego nei widać!!!! sa pierwsze ofiary nowych ścieżek rowerowych!!! dziekujemy!
Dodano: 17.08.2018 16:44    Przez: ~KONin
To prawda, chodniki są żle wykonane, ktoś to zaprojektował ?
Dodano: 17.08.2018 17:01    Przez: ~K-n
te progi to jest pułapka! na rolkarzy , dzieciaki na rolkach, starsze osoby na rowerach a nawet pieszych!!!!! Widocznie przepis tak ominieto, dzieki czemu naliczono długosc scieżek x2 bo odzdzielona kraweznikiem i na innym poziomie... Kaska wpadla do kiebsy ale zobaczycie ze to sie zaczna przez to klopoty zima jak beda śmiertelnei niebezpieczne progi z lodu sie na tym robic!!!!!! to jest skandal!!!!
Dodano: 17.08.2018 17:25    Przez: ~józef
dziadzius lata młodziecze mineły moze czas na rower elektryczny ') 100lat zycze dziadziuś
Dodano: 17.08.2018 18:01    Przez: ~jeszcze młody
nasz prezydent ma 74 i chłop jak dąb!
Dodano: 17.08.2018 18:43    Przez: ~23
Wachaj dupe
Dodano: 17.08.2018 20:51    Przez: ~...
Nasz prezydent ma 74 i chłop jak dąb, ale ma samochód służbowy i kierowcę.
Dodano: 17.08.2018 21:12    Przez: ~32
Nasz prezydent całe życie kubki z kawą tylko dzwigal
Dodano: 18.08.2018 10:22    Przez: ~Y
jak dobrze pójdzie to będziemy mieli 80 letniego prezydenta
Dodano: 18.08.2018 11:47    Przez: ~po
Na chemii dociągnie do setki na stanowisku prezydenta ?
Dodano: 18.08.2018 16:04    Przez: ~PZPR
napewno projektował młody inzynier ktory niejezdził rowerem studia to nie praktyka
Dodano: 17.08.2018 18:03    Przez: ~studenciki do roboty bo mamu
. A obok chodnika jak masz trawnik to tez musi być wyrównany? Bo na niego wieziesz i się wywalasz? Separacja ścieżek jest po to żeby piesi i rowerzyści sobie nie przeszkadzali. Oraz aby osoby niewidome nie wchodziły pod rower. Niestety czerwonego chodnika nie widza. Takie to trudne do zrozumienia?
Dodano: 18.08.2018 07:31    Przez: ~Grrr
Gdyby nie żona to i policja by nie zauważyła. Zależy jaką trasa. Widać że nówka droga. Panie kochany uważaj na siebie
Dodano: 17.08.2018 21:53    Przez: ~Zdrowiej
Nikt wcześniej tamtędy nie jechał? Przecież to jest trasa na Kalisz ,bardzo uczęszczana
Dodano: 17.08.2018 22:10    Przez: ~M.ś
BRAK ? OPIEKI RODZINY , I SPRAWY : O BRAK OPIEKI , WIEZIEŃ W KONINIE TEŻ, BRAK ?. ...
Dodano: 18.08.2018 04:47    Przez: ~L
Mnie dziwią zdjęcia - na jednym pan siedzi na trawce obok radiowozu, rower jednym kołem też na trawce, a na nim leży koszula. Natomiast na drugim - pan siedzi już na ścieżce rowerowej, koszula obok niego, a rower kierownicą w jego stronę, hmmm. No chyba że... kolejność zdjęć jest odwrotna i policjanci przemieścili poszkodowanego na bok, w cień auta.
Dodano: 18.08.2018 10:19    Przez: Małgorzata
Powinieneś się zgłosić do TVNu do jednego z tych ekstra seriali Typu policjanci szkoła pielęgniarki dlaczego ja.
Dodano: 18.08.2018 10:25    Przez: ~Grand lisboa
1 z 2
12>>