Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18632) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Derby: Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz [RELACJA NA ... (0)Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)

Konin. Nie zatrzymał się do kontroli bo był pijany i miał narkotyki

Dodano: 5.09.2018 11:29

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego konińskiej komendy próbowali zatrzymać do kontroli volkswagena sharana. Kierowca nie stosował się jednak do poleceń policjantów.

Do zdarzenia doszło po 23.00 w poniedziałek, 3 września. Policjanci z konińskiej „drogówki” chcieli zatrzymać do kontroli volkswagena sharana na numerach rejestracyjnych z odległego powiatu w Wielkopolsce. Kierowca nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe dawane przez policyjny radiowóz i uciekał ulicami V osiedla. Zdecydował się nawet na uderzenie w bok radiowozu, ale wszystkie te zabiegi nie przyniosły pożądanego rezultatu – policjanci zmusili go w końcu do zatrzymania.

Okazało się, że kierowcą jest 27-letni obywatel Bułgarii. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 0,7 promila alkoholu. Policjanci znaleźli także „działkę” marihuany. We wtorek 4 września usłyszał trzy zarzuty: niezatrzymania się do kontroli, kierowaniu w stanie nietrzeźwości oraz posiadania narkotyków. Przyznał się do wszystkich popełnionych czynów. Wyraził też gotowość do dobrowolnego poddania się karze. Został ukarany karą 2000 zł grzywny, 5000 zł wpłaty na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Decyzją sądu stracił również prawo jazdy na wszelkie pojazdy mechaniczne na 3 lata.

  • Konin. Nie zatrzymał się do kontroli bo był pijany i miał narkotyki

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   ucieczka przed policją,   pościg,   pijany za kierownicą,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

2000 zł grzywny i 5000 zł na Fundusz? To są jakieś żarty. Taka kara za 3 przestępstwa i próbę zepchnięcia radiowozu. Śmiech i skandal.
Dodano: 5.09.2018 13:27    Przez: ~Cichy0
Działkę marihuany hahaha
Dodano: 5.09.2018 11:37    Przez: ~O
Wpuść brudasów do Polski, a efekty już widać. PO chciało ich przyjąć tysiące, wyobrażacie sobie co by tu się działo ? Samochodami by nas rozjeżdzali jako "niewiernych". Dobrze, że rządzi PiS.
Dodano: 5.09.2018 11:48    Przez: ~Tylko nie PO
Białystok: Czeczeni zaatakowali Polaków. Sprawa jest tuszowana przez policję i Urząd ds. Cudzoziemców.
Dodano: 5.09.2018 19:01    Przez: ~wprawo.pl
Zapytaj cię Tuska jak tam w tej jego Unii dobroczynne jest. Pełno Rumunow czornuchow i innego brudactwa
Dodano: 5.09.2018 12:15    Przez: ~B

KOMENTARZE

Działkę marihuany hahaha
Dodano: 05.09.2018 11:37    Przez: ~O
Marihuana jest narkotykiem, który uzależnia i prowadzi w końcu do śmierci.
Dodano: 05.09.2018 12:03    Przez: ~Monar
Mieć działkę marihuany taka chociaż z 10 arów 😄😄😄 Monar życie prowadzi nas do smierci...
Dodano: 05.09.2018 12:58    Przez: ~Nie
Białystok: Czeczeni zaatakowali Polaków. Sprawa jest tuszowana przez policję i Urząd ds. Cudzoziemców.
Dodano: 05.09.2018 19:01    Przez: ~wprawo.pl
Dojechać brudasa mógł zginąć nasz rodak przez tego pijaka i ćpuna.
Dodano: 06.09.2018 00:47    Przez: ~eeeeeeeeee
Policja jego zepchnęła z drogi !!!
Dodano: 06.09.2018 17:57    Przez: ~Jan
Wpuść brudasów do Polski, a efekty już widać. PO chciało ich przyjąć tysiące, wyobrażacie sobie co by tu się działo ? Samochodami by nas rozjeżdzali jako "niewiernych". Dobrze, że rządzi PiS.
Dodano: 05.09.2018 11:48    Przez: ~Tylko nie PO
To był obywatel Bułgarii, czyli obywatel Unii, więc PO, PIS, czy ktokolwiek inny nie ma nic do gadania co do wpuszczania, bądź nie.
Dodano: 05.09.2018 12:09    Przez: ~exox
O czym ty piszesz ... przecież to Bułgar czyli nie musi nikogo pytać o to czy może jeździć po krajach UE ... coś ci się już popiętroliło w ramach tej "dojnej zmiany" i zgodnie z wartościami chrześcijańskimi które wszędzie głosi twój ulubiony PIS ...
Dodano: 05.09.2018 12:10    Przez: ~pit
Zapytaj cię Tuska jak tam w tej jego Unii dobroczynne jest. Pełno Rumunow czornuchow i innego brudactwa
Dodano: 05.09.2018 12:15    Przez: ~B
Zachód przejmą Muzułmanie i wprowadzą szariat, a kto nie przejdzie na Islam będzie zgładzony, a wszystko to w imię Allacha. Jest tylko kwestią czasu, kiedy to nastąpi i w ten sposób objawi się antychryst, przed powtórnym przyjściem Jezusa Chrystusa, dodam jeszcze, że antychryst będzie się wywodził z narodu żydowskiego, będzie Żydem. Tak jak Chrystus wywodził się z narodu żydowskiego, tak i antychryst też będzie się wywodził z narodu żydowskiego.
Dodano: 05.09.2018 12:27    Przez: ~Chrzescijanin
@Tylko nie PO. Ja nie widziałem na żadnym przejściu żadnych pis-owych oddziałów "blokujących" brudasów, brudasów też nie, wiadomo, ze wyrzutki się zdarzają, ale widzę za to akcje 500 wspomagającą hodowanie brudasów tu w Polsce za pieniądze porządnych rodziców
Dodano: 05.09.2018 13:24    Przez: ~Korwin
Ten kierowca miał 0,7 promila, Polacy potrafią być lepsi i sami o tym dobrze wiecie, że kompletnie pijani wsiadają za kierownicę, nie rozumiem nagonki na narodowość
Dodano: 05.09.2018 13:47    Przez: ~europejczyk
Jaka propaganda ! Na dzień dzisiejszy to Polacy zabijają na drogach innych rodaków ,ile było wypadków śmiertelnych ? Kilka tysięcy ludzi rocznie ! O wiele bardziej czuje się bezpiecznie na zachodnich drogach niż w Polsce ,a to dzięki takim pajacom jak ty .
Dodano: 05.09.2018 14:41    Przez: ~Do tylko nie PO
Chrześcijanin to przez takich jak Ty są wojny religijne ! I giną niewinni ludzie i dzieci ,bo wy z imieniem boga czy allaha próbujecie ludziom swój szamanizm wciskać .Mam głęboko gdzieś wasze zabobony dżihady i jezusy .
Dodano: 05.09.2018 14:44    Przez: ~kosmos
wojny na tle religijnym to były w Średniowieczu a teraz to Polityka wywołuje wojny. Doucz się
Dodano: 05.09.2018 16:33    Przez: ~mg
Sam jesteś brudasem polaczku!
Dodano: 06.09.2018 11:47    Przez: ~aa
Niech sobie pali jak chce, co to wielkiego sie stało ;/
Dodano: 05.09.2018 12:03    Przez: ~....
to się stało że jak byś szedł z dzieckiem przez te V osiedle to przejechał by jak kota
Dodano: 05.09.2018 12:09    Przez: ~sa
A co by się stało jak naćpany i pijany gość kogoś zabił . Zastanòw się kolego !!!
Dodano: 05.09.2018 12:10    Przez: ~Aa
porównanie od czapy, kto spaceruje z dzieckiem o 23 w nocy po ulicach V osiedla ? a wyścigi motocykli ? też są niebezpieczne
Dodano: 05.09.2018 13:51    Przez: ~nocny marek
Znam osoby, które lepiej z promilami we krwi prowadzili auta niż trzeżwi kierowcy.
Dodano: 05.09.2018 16:38    Przez: ~Gość
Pewnie ty tak robisz, Policja powinna cię namierzyć i to szybko.
Dodano: 05.09.2018 16:50    Przez: ~Gościu ?
Polak - Bułgar dwa bratanki, gdy sięgną po szklanki! Zero różnicy!!!
Dodano: 05.09.2018 12:13    Przez: ~Jarosław Mądry
Zastanów się co piszesz, Polak to brzmi dumnie i takim się czuj, jeśli jesteś Polakiem ?
Dodano: 05.09.2018 12:30    Przez: ~Polak
Kiedy czytam te komentarze to nie wiem w którym momencie być dumnym. Zakompleksione towarzystwo nabierające odwagi pod osłoną internetu, żal mi Was wszystkich.
Dodano: 05.09.2018 22:17    Przez: ~stąpający po ziemii
Dziękujmy Bogu za to, że ster władzy w Polsce przejął PiS i na ulicach polskich miast panuje spokój, dostrzegają to również zagraniczni turyści odwiedzający nasz kraj. To co się dzieje na ulicach państw Zachodu, napady, gwałty, akty terrorystyczne, to wina imigrantów muzułmańskich przyjmowanych przez zachodnie państwa. Bóg Polskę chroni i za to Mu dziękujmy.
Dodano: 05.09.2018 12:18    Przez: ~Symp. PiS
Bułgar, to nie żaden imigrant muzułmański, tylko obywatel unijnego państwa, który może poruszać się po całej Unii. Dlaczego ci wyborcy PIS są takimi ciężkimi idiotami?
Dodano: 05.09.2018 12:30    Przez: ~onyx
Można się by obronić ale smoleński tchórz z PiS co spieprzał pociągiem i kazał zasłonić okna nie dał rady załatwić śmigłowców bojowych .No cóż to tylko idol Symp.PiS niejaki Macierewicz .Dobrze ,że okrętów nie będzie zamawiać Pawłowicz ta od sałatki ,też z PiS.Dzięki Bogu 21pażdziernik coraz bliżej.
Dodano: 05.09.2018 14:45    Przez: ~nie popieram PiSlamu
Mój pies piłeczki do zabawy ma obklejone zalaminowanymi zdjęciami polityków PiS .Najbardziej lubi gryźć tę z kurduplem i tę z starą panną co lubi żreć sałatki i słodycze .
Dodano: 05.09.2018 20:00    Przez: ~azor też leje na PiS
Do budy ciemniaku!
Dodano: 06.09.2018 11:49    Przez: ~europa
2000 zł grzywny i 5000 zł na Fundusz? To są jakieś żarty. Taka kara za 3 przestępstwa i próbę zepchnięcia radiowozu. Śmiech i skandal.
Dodano: 05.09.2018 13:27    Przez: ~Cichy0
No przecież większość komentujących staje w obronie tego Bułgara, a atakuje nas Polaków, co to za ludzie i jaka krew płynie w ich żyłach ?
Dodano: 05.09.2018 16:17    Przez: ~Pytam
za samą naprawe radiowozu wyjdzie pewnie z 10tys... ale za to zaplacimy my obywatele a nie bułgar...
Dodano: 05.09.2018 16:19    Przez: ~lakiernik
Za naprawę uszkodzonego radiowozu zapłaci firma ubezpieczeniowa z OC pojazdu sprawcy a następnie wystąpi z regresem do kierującego za prowadzenie po alkoholu ...
Dodano: 05.09.2018 17:27    Przez: ~pit
A tym bardziej że tyle lat jeździł bez prawa jazdy z narkotykami codziennie i pijany co trzeci dzień jeździ samochodem, znam go i on policji śmieje się w ryj . I wypuścili go bez prawka a on już jeździ haha
Dodano: 06.09.2018 12:12    Przez: ~Nana
Gdyby Polak w Bułgarii coś takiego wywinął ?
Dodano: 05.09.2018 16:52    Przez: ~Karać
W Bułgarii został by zlinczowany
Dodano: 05.09.2018 17:27    Przez: ~Aa
Heheh co to dla nirgo 2 ty dobry targ w Licheniu jeden dzien i grzywna zaplacona.
Dodano: 05.09.2018 17:50    Przez: ~Armenia team ☺
Widzialem akcje ładnie go powykrecali a płakał jakby go na pół cieli ......ta ciote Pn miłujacego zakon POleglych kretyna Tuska i mame jego Angele tez tak zeby powineli.bo to ciota.
Dodano: 05.09.2018 18:06    Przez: ~Zmarszczona Senyszyn 💩
Widziałem kurdupla z PiS jak kwiczał z bólu od chorego kolanka .Tak trzymać i nie popuszczać .
Dodano: 05.09.2018 20:02    Przez: ~Symp.PiS
A ja widzialem twoja stara takie zylaki na szyji jak ty nedzarzu
Dodano: 05.09.2018 22:25    Przez: ~Tusk.de
A ja słyszałem ,że twój domniemany tatuś (twoja stara nie jest do końca przecież pewna ) bardzo cię kochał a w nocy to aż za bardzo.Chcesz to zgłoszę sprawę do Zbyszka .On się tym zajmie.
Dodano: 06.09.2018 15:08    Przez: ~Symp.PiS
Miał przy sobie NARKOTYKI !!!!!!!! Działkę marichuanen :):) :) :) hehe