Dzisiaj jest piątek 24 maja 2019, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19448) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 12oC
Jutropogoda
18 / 10oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (4)Piłkarska kolejka: Górnik ze spadkowiczem, Sokół z ... (2)

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

Dodano: 16.04.2019 21:19

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Prezydent przybył do Koła punktualnie, aby o godz. 17.00 rozpocząć otwarte spotkanie z mieszkańcami, którzy przybyli na plac przed starostwem kolskim. Prezydenta RP powitał na kolskiej ziemi Robert Kropidłowski, starosta kolski, który przedstawił krótką historię miejsca oraz potencjał miasta i powiatu. Uroczystość urozmaiciły śpiewem zespoły: „Alebabki” z Kościelca i „Kantata” z Koła.

Prezydent Andrzej Duda złożył najpierw kwiaty pod tablicami poświęconymi zasłużonym obywatelom ziemi kolskiej, a umieszczonymi na murach starostwa, a następnie przemówił do zebranych. Nieco dalej, poza wyznaczonym terenem, na który można było wejść po przekroczeniu bramek, stanęli z wykrzyknikami strajkujący nauczyciele, którzy gorąco reagowali na słowa prezydenta, zwłaszcza te, które dotyczyły edukacji. A ten temat zajął znaczące miejsce w wystąpieniu prezydenta RP.

- Dziękuję za edukacją, ważną dla nas jako narodu, jak i państwa – powiedział Andrzej Duda. - Mamy protest nauczycieli. Solidaryzuję się z nauczycielami, jak i moja żona. Chciałabym jednak, aby to się odbyło w atmosferze spokojnych negocjacji i spokojnej dyskusji. Proszę, aby umożliwić młodzieży zdawanie egzaminów, to ma znaczenie fundamentalne.

Prezydent zaproponował od razu w Kole spotkanie z delegacją strajkujących i skandujących po drugiej stronie ulicy, nauczycieli. Poza tym namawiał do spotkania w szerszym gronie, aby spokojnie porozmawiać i osiągnąć kompromis. Zaproponował na to spotkanie Belweder. 

- Dla mnie jest ważne, aby takie miasta jak Koło, miasta średniej wielkości, też odczuwały, że Polska się rozwija – mówi prezydent RP. - Wzrasta poziom życia. To nie może dotyczyć tylko wielkich miast. Potrzeba nam jest polityka, która oznacza równy rozwój kraju. Taką politykę będziemy realizować.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 
Slajd 1/18

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 1 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 2 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 3 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 4 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 5 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 6 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 7 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 8 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 9 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 10 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 11 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 12 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 13 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 14 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 15 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 16 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

Pierwsza wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kole 

slajd 17 z 18

- To pierwsza wizyta prezydenta RP w Kole, ale królowie tu bywali, więc i prezydent mógł się pofatygować - powiedział na wstępie swojego wystąpienia Andrzej Duda.

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:prezydent RP w Kole,   Andrzej Duda,   Koło,   starostwo kolskie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

czy Pan Prezydent ze swoją świtą odjechał,bo się zastanawiam,czy można już bezpiecznie na drogę wyjechać?
Dodano: 16.04.2019 21:57    Przez: ~kierowca
Można zauważyć, iż widzowie tej wiekopomnej chwili byli starannie wyselekcjonowani, a nasz Adrian pokazał wybranemu narodowi ucieszoną gębę jakby nie było w kraju poważnych problemów którymi mógłby się zająć. Ale Adrian nie zajmie się poważnymi sprawami bo nie dostał takiej dyspozycji od zwykłego posła - jego kierownika, gdyż nie po to został prze niego nominowany by być w jakikolwiek sposób samodzielny. Po prostu Adrian ma być pacynką wiecową.
Dodano: 17.04.2019 00:17    Przez: ~jaś
A dlaczego tylko wpuszczono klakierów i siostry zakonne blisko prezydenta? Ponoć jest prezydentem wszystkich Polaków.A tych niewygodnych policja pilnowała i odseparowała
Dodano: 16.04.2019 21:47    Przez: ~😠
Do Abdula kłamiesz jak cały twój rzad i jego przedstawiciele.Nie mozna było podejść .Niewygodni musieli stać po drugiej stronie ulicy.Byłam tam.Wpuszczono tylko tych co autokarami dowieżli jak tło prezydenta
Dodano: 16.04.2019 22:10    Przez: ~Nauczyciel
Ja bym się skupił na tym protescie/strajku nauczycieli i sprawa prosta, który nie pracuje a strajkuje do zwolnienia i jak chce moze zmienic każdy prace nikt na siłe nie trzyna np. niech idą do łopaty fizycznie robić za 1630 zł po minimum 160-184 godziny w zależności od miesiąca a na ich miejsce nowych przyjąć!
Dodano: 16.04.2019 21:56    Przez: ~SprzeciwWobecProtestu

KOMENTARZE

Dzięki Bogu za prezydenta z którego można być dumnym i cieszyć się że się jest Polakiem. Po komorowskim to prawdziwy dar z nieba. Będę na Pana głosować w następnych wyborach!
Dodano: 16.04.2019 21:44    Przez: ~Gi
Żenada ten pan łamie konstytucje
Dodano: 16.04.2019 21:49    Przez: ~Marych
Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
Dodano: 16.04.2019 22:16    Przez: ~Konfederacja
Przeciętny Polak zrobi przynajmniej dwa błędy ortograficzne w wyrazie konstytucja. Mówienie o niej a tym bardziej oskarżanie doktora prawa, prezydenta RP Andrzeja Dude o jej łamanie to już absurd i głupota. 99,9% obrońców konstytucji RP nie trzymało jej nawet w ręku, nie mówiąc o przeczytaniu ze zrozumieniem. Zdradzają ich te charakterystyczne twarza nie tknięte intelektem.
Dodano: 16.04.2019 22:26    Przez: ~Gi
Można zauważyć, iż widzowie tej wiekopomnej chwili byli starannie wyselekcjonowani, a nasz Adrian pokazał wybranemu narodowi ucieszoną gębę jakby nie było w kraju poważnych problemów którymi mógłby się zająć. Ale Adrian nie zajmie się poważnymi sprawami bo nie dostał takiej dyspozycji od zwykłego posła - jego kierownika, gdyż nie po to został prze niego nominowany by być w jakikolwiek sposób samodzielny. Po prostu Adrian ma być pacynką wiecową.
Dodano: 17.04.2019 00:17    Przez: ~jaś
Oto notatka polskiego MSZ z rozmowy nad ustawą 447 JUST z Dep. Stanu USA! ( szabesgoje )
Dodano: 17.04.2019 09:31    Przez: ~GAZETAWARSZAWSKA.COM
forumdlazycia Tradycji Katolickiej.pl Prostytutki PIS - Ambasador USA zablokowała kupno PKP Energetyka! Szokujące kulisy spotkania z ministrem Adamczykiem.
Dodano: 17.04.2019 09:35    Przez: ~ustawa447.pl
Przemysław Adamczyk Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich. (Kalksteinów)
Dodano: 17.04.2019 09:37    Przez: ~internet
wolna-polska.pl Kim jest Jarosław Kaczyński.
Dodano: 17.04.2019 09:38    Przez: ~ustawa447.pl
wolna-polska.pl Zdrada PiS - Notatka z MSZ! Po wyborach Polska ureguluje żydowskie roszczenia!
Dodano: 17.04.2019 09:43    Przez: ~USTAWA447.PL
Haniebne słowa prezydenta Dudy! Pisze o żydowskim fundamencie Europy.
Dodano: 17.04.2019 09:49    Przez: ~wPrawo.pl
Stanisław Michalkiewicz o "dobrej zmianie" klęczącej przed Żydami.
Dodano: 17.04.2019 09:52    Przez: ~nacjonalista.pl
Prof. Roman Rybarski: Rola państwa w walce z żydami.
Dodano: 17.04.2019 09:53    Przez: ~nacjonalista.pl
Roman Dmowski: Polska nie będzie twierdzą żydostwa.
Dodano: 17.04.2019 09:55    Przez: ~nacjonalista.pl
Dr Dariusz Ratajczak: Zdrajca Talmudu, czyli czego w nim nie przeczytacie.
Dodano: 17.04.2019 09:57    Przez: ~nacjonalista.pl
Nawet w kole nauczyciele nieroby strajku ja. Nygusy
Dodano: 17.04.2019 12:10    Przez: ~Ff
Oj źle się. Dzieje Nauczycielom. Trzy godziny dziennie w pracy. Tragedia
Dodano: 17.04.2019 12:10    Przez: ~F
Nauczyciele niech z tymi wykrzyknikami do Tuska jadą. Na peeewno ich wysłucha tak jak To robił podczas rządów swoich w pl
Dodano: 17.04.2019 12:12    Przez: ~Haha
Nauczyciele, do Niemiec na ogorki
Dodano: 17.04.2019 12:12    Przez: ~V
Ciekawe ilu nauczycieli pobiera 500
Dodano: 17.04.2019 12:13    Przez: ~Kkkssss
Korwin to przygup i jego wyznawcy tez
Dodano: 17.04.2019 12:14    Przez: ~Feliks n
3godz dziennie po 45minut. 5dni w tygodniu. Weekendy wolne ferie wakacje. Przed i po świętach pół tygodnia wolne. Straszny ten żywot nauczycieli naprawdę straszny. Szkodliwe im powinno się placic
Dodano: 17.04.2019 12:15    Przez: ~Neolit
CHCEMY ŻEBY PLATFORMA WYGRAŁA WYBORY. JEDNAK TO PIS MUSI NAM DAĆ PODWYŻKI, BO OD PLATFORMY NIC NIE DOSTANIEMY ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 17.04.2019 12:17    Przez: ~Nauczyciel
Za PO-PSL nauczyciele nie strajkowali, a figę z makiem od PO dostali.
Dodano: 17.04.2019 12:22    Przez: ~Tylko nie PO
Wielki Brat Jarosław szuka taśm, czyli aksamitne zaciskanie szczęk w cieniu manny bilony.
Dodano: 17.04.2019 13:31    Przez: ~nternet
Zmiany w OFE z nowym podatkiem w tle.
Dodano: 17.04.2019 13:33    Przez: ~nternet
Głosować możesz ale do tego czy jest darem z nieba to wielki znak zapytania. Nie włączaj Boga do polityki.
Dodano: 17.04.2019 16:46    Przez: ~misio
Żyd Bronisław Geremek w wywiadzie dla żydówki Hanny Krall w roku 1981 o Polakach: "Ja ich po prostu nienawidzę"
Dodano: 17.04.2019 19:00    Przez: ~GAZETAWARSZAWSKA.COM
Nowa wersja polskich dziejów, czyli historia po żydowsku w wykonaniu Andrzeja Dudy.
Dodano: 17.04.2019 19:04    Przez: ~azetawarszawska.com
Władysław Gauza: Marzec 1968 - Za ścianą propagandy i mitów.
Dodano: 17.04.2019 19:05    Przez: ~azetawarszawska.com
Gwałtowny wzrost zachorowań na odrę w USA przez ortodoksyjnych Żydów.
Dodano: 17.04.2019 19:09    Przez: ~prawy.pl
Tajne rozmowy PiS z Żydami ws. roszczeń? Poseł Winnicki składa interpelację [WIDEO]
Dodano: 17.04.2019 19:12    Przez: ~wPrawo.pl
Rabin Bentzi Gopstein: Wszystkie kościoły powinno się spalić.
Dodano: 17.04.2019 19:16    Przez: ~wolna-polska.pl
A dlaczego tylko wpuszczono klakierów i siostry zakonne blisko prezydenta? Ponoć jest prezydentem wszystkich Polaków.A tych niewygodnych policja pilnowała i odseparowała
Dodano: 16.04.2019 21:47    Przez: ~😠
Synuś, nikogo policja nie separowala . Każdy mógł wejść. Nie siej defetyzmu.
Dodano: 16.04.2019 21:57    Przez: ~Abdul
Pani autor niech zapisze się do PiSu, co taki radykał robi na tym portalu
Dodano: 17.04.2019 11:08    Przez: ~Pytam się
CHCEMY ŻEBY PLATFORMA WYGRAŁA WYBORY. JEDNAK TO PIS MUSI NAM DAĆ PODWYŻKI, BO OD PLATFORMY NIC NIE DOSTANIEMY ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 17.04.2019 12:18    Przez: ~Nauczyciel
Nauczyciele, poczekajcie trochę, za kilka miesięcy wybory, zróbcie wszystko by PO wygrało, a wtedy Platforma Obywatelska Wam dołoży nie żadne tam 1000 zł, ale 2000, 3000 tysiące, a nawet 5000 zł więcej na miesiąc - troszkę cierpliwości !!!
Dodano: 17.04.2019 21:39    Przez: ~Luniu
Brawa dla Prezydenta za klasę i elokwencję ,znajomość języków i piękną żonę w przeciwieństwie do poprzedniego żyrandolowego bulla
Dodano: 16.04.2019 21:49    Przez: ~marta
Pani Marto jak Pani może wycbalac tego pana który łamie prawo naczelnik Kaczyński każe podpisywać pozdrawiam panią a z duza precz
Dodano: 16.04.2019 21:55    Przez: ~Miniu
@marta Jesteś psychotrolem z PiSu czy błaznem?
Dodano: 17.04.2019 08:40    Przez: ~Jarosław Polskę zbaf😃
Nasz Prezydent Andrzej Duda to klasa sama w sobie, za niego wstydzić się nie trzeba.
Dodano: 17.04.2019 12:12    Przez: ~Symp. PiS
CHCEMY ŻEBY PLATFORMA WYGRAŁA WYBORY. JEDNAK TO PIS MUSI NAM DAĆ PODWYŻKI, BO OD PLATFORMY NIC NIE DOSTANIEMY ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 17.04.2019 12:18    Przez: ~Nauczyciele
Pokaż swoje zdjęcia.Zobaczymy jaka jesteś piękna.Może jak Tabaza.
Dodano: 17.04.2019 16:49    Przez: ~wio
Do Konina nie przyjedzie bo wie jak zostałby przywitany. Małe miejsowosci ludzie prości TVP PIS tylko oglądają to nawet nie wiedzą co sobą ten człowiek reprezentuje.Wstyd na cały świat .Marionetka
Dodano: 16.04.2019 21:51    Przez: ~KONIN
Nie przyjedzie bo taki POpapranych w Koninie mamy
Dodano: 17.04.2019 08:35    Przez: ~U7fuffu
Tych dwóch idiotów o nickach Symp.PiS i Wojtek zgłosiło się do mycia prezydenckiej limuzyny zgodnie z rozkazem naczelnika smoleńskiej sekty?
Dodano: 17.04.2019 09:59    Przez: ~Pis to dno
Prezydent Andrzej Duda to prawdziwy Polak i Patriota, reprezentujący godnie nasz Kraj.
Dodano: 17.04.2019 12:14    Przez: ~Symp. PiS
CHCEMY ŻEBY PLATFORMA WYGRAŁA WYBORY. JEDNAK TO PIS MUSI NAM DAĆ PODWYŻKI, BO OD PLATFORMY NIC NIE DOSTANIEMY ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 17.04.2019 12:18    Przez: ~Nauczyciel
Ja bym się skupił na tym protescie/strajku nauczycieli i sprawa prosta, który nie pracuje a strajkuje do zwolnienia i jak chce moze zmienic każdy prace nikt na siłe nie trzyna np. niech idą do łopaty fizycznie robić za 1630 zł po minimum 160-184 godziny w zależności od miesiąca a na ich miejsce nowych przyjąć!
Dodano: 16.04.2019 21:56    Przez: ~SprzeciwWobecProtestu
Jest mnóstwo młodych np. po pedagogice i zaraz by zapełnili i to z zadowoleniem miejsca po obecnych pracownikach szkół. Wiec przyjąć tylko odpowiednie przepisy i nowa kadra zaraz będzie i to z zadowoleniem przyjęli by za około 72 godziny w miesiącu nawet najmniejsze wynagrodzenie nauczyciela stażysty około 2300 zł.
Dodano: 16.04.2019 22:06    Przez: ~Nowych przyjąć
Brawo nauczyciele jeszcze tydzie waszego pikniku i PiS przekroczy 50 % poparcia
Dodano: 16.04.2019 22:57    Przez: ~jowita
Sondaże poparcia dla PiS-u zwyżkują, Polacy widzą, że protest nauczycieli z ZNP jest protestem tylko i wyłącznie protestem POlitycznym.
Dodano: 17.04.2019 12:17    Przez: ~Symp. PiS
CHCEMY ŻEBY PLATFORMA WYGRAŁA WYBORY. JEDNAK TO PIS MUSI NAM DAĆ PODWYŻKI, BO OD PLATFORMY NIC NIE DOSTANIEMY ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 17.04.2019 12:18    Przez: ~Nauczyciel
Z lidla czy biedronki- wspaniale wykładają chemię, tylko nie przyjdą za takie pieniądze.
Dodano: 17.04.2019 18:24    Przez: ~Kerad
czy Pan Prezydent ze swoją świtą odjechał,bo się zastanawiam,czy można już bezpiecznie na drogę wyjechać?
Dodano: 16.04.2019 21:57    Przez: ~kierowca
Nic nie rozumie
Dodano: 16.04.2019 22:39    Przez: ~Pech
CHCEMY ŻEBY PLATFORMA WYGRAŁA WYBORY. JEDNAK TO PIS MUSI NAM DAĆ PODWYŻKI, BO OD PLATFORMY NIC NIE DOSTANIEMY ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 17.04.2019 12:18    Przez: ~Nauczyciel
Przeszkadza ci nasz polski Prezydent, wolałbyś, żeby Polską rządził E. Macron czy A. Merkel ?
Dodano: 17.04.2019 12:19    Przez: ~Jerzy
Do Abdula kłamiesz jak cały twój rzad i jego przedstawiciele.Nie mozna było podejść .Niewygodni musieli stać po drugiej stronie ulicy.Byłam tam.Wpuszczono tylko tych co autokarami dowieżli jak tło prezydenta
Dodano: 16.04.2019 22:10    Przez: ~Nauczyciel
Nauczyciel łże jak 🐕. Byłem i żadnych autobusów nie było. Każdy kto chciał mógł wejść, powtarzam każdy. Była kontrola, bramki podobne jak na lotnisku. Po kontroli można było podejść i uścisnąć dłoń Prezydenta. Za ten propagandowy komentarz nauczyciel dostaje w nagrodę statuetkę złotego gebelsa.
Dodano: 16.04.2019 23:55    Przez: ~Nie usuwać komentarzy
@nie usuwać komentarzy pani autor kocha PiS,nie usunie
Dodano: 17.04.2019 11:17    Przez: ~Gdzie tu normalność
CHCEMY ŻEBY PLATFORMA WYGRAŁA WYBORY. JEDNAK TO PIS MUSI NAM DAĆ PODWYŻKI, BO OD PLATFORMY NIC NIE DOSTANIEMY ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 17.04.2019 12:19    Przez: ~Nauczyciel
On chyba po koibel przyjechał, bo w Kole są najlepsze. innego powodu jego przyjazdu nie dostrzegam
Dodano: 16.04.2019 22:11    Przez: ~Zorientowany
Zorientowany zadzwoń do bulla może jego suflerka podpowie ci gdzie kredycik wziąć
Dodano: 16.04.2019 22:23    Przez: ~PO to dno
CHCEMY ŻEBY PLATFORMA WYGRAŁA WYBORY. JEDNAK TO PIS MUSI NAM DAĆ PODWYŻKI, BO OD PLATFORMY NIC NIE DOSTANIEMY ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 17.04.2019 12:19    Przez: ~Nauczyciel
Nauczyciele, poczekajcie trochę, za kilka miesięcy wybory, zróbcie wszystko by PO wygrało, a wtedy Platforma Obywatelska Wam dołoży nie żadne tam 1000 zł, ale 2000, 3000 tysiące, a nawet 5000 zł więcej na miesiąc - troszkę cierpliwości !!!
Dodano: 17.04.2019 21:43    Przez: ~Luniu
Brawo Panie Prezydencie brawo Prawo and Sprawiedliwosc👍 👏
Dodano: 16.04.2019 22:28    Przez: ~Głonkowiec-walc
Nierobem to ty jesteś beneficjencie 500 i wszystkich możliwych zapomóg.Ja pracuję ciężko pracuję na takich jak ty nierobie.O przepraszam jednej pracy się imasz .Co rok to prorok .
Dodano: 16.04.2019 22:36    Przez: ~KOŁO
Nauczyciel jesteś nierobem bo nie pracujesz tylko piosenki prymitywne nagrywasz i przebierasz się w strój krowy zamiast dzieci uczyć i egzaminy przeprowadzać.Robis z siebie pośmiewisko na zlecenie zbrojarza .Ale nic wam ztego nie wyjdzie może tylk9o dyscyplinarki dostaniecie na pocieszenie nasze
Dodano: 16.04.2019 23:02    Przez: ~matka ośmiklasity
matka ośmiklasity.Uczciwie i lepiej dla twojego bachora będzie (koledzy zrozumieją ) jak będziesz się podpisywać Analfabetka zamiast matka ośmiklasity.Prędzej propisowskie półgłówki cię zrozumieją.
Dodano: 17.04.2019 10:05    Przez: ~ konus ma zęby w szufladzie
CHCEMY ŻEBY PLATFORMA WYGRAŁA WYBORY. JEDNAK TO PIS MUSI NAM DAĆ PODWYŻKI, BO OD PLATFORMY NIC NIE DOSTANIEMY ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 17.04.2019 12:19    Przez: ~Nauczyciel
Wspaniałe spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Kole. Szkoda ze nie był zainteresowany nim Zarząd Pis-u Konin ani Kluby Gazety Polskiej z Konina.Nie było ani jednego Radnego ani Radnej z Konina ale była Zofia chociaż ona wie gdzie i kiedy się pokazać.
Dodano: 16.04.2019 23:41    Przez: ~obserwator
Trole z gazety ruskiej obecne na forum
Dodano: 17.04.2019 08:49    Przez: ~Jestem
A po co mieliśmy jechać ?Tam za kogoś byśmy nie zagłosowali.
Dodano: 17.04.2019 10:06    Przez: ~el pisiorro
CHCEMY ŻEBY PLATFORMA WYGRAŁA WYBORY. JEDNAK TO PIS MUSI NAM DAĆ PODWYŻKI, BO OD PLATFORMY NIC NIE DOSTANIEMY ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 17.04.2019 12:19    Przez: ~Nauczyciel
1 z 3
123>>