Dzisiaj jest niedziela 16 lutego 2020, imieniny: Danuty, Julianny, Daniela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20811) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 11oC
Jutropogoda
10 / 6oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wysokie prowadzenie ledwo starczyło. MKS MOS pokon ... (1)Konin. Aktywnie zmieniają siebie pod okiem "Prawni ... (0)

Festyn „Full of Love” na bulwarze odwołany ze względu na pogodę

Dodano: 12.05.2019 12:38

Nie będzie dzisiaj (12 maja) festynu rodzinnego na bulwarze w Koninie. Pogoda pokrzyżowała plany organizatorom: MDK i Fundacji Otwarcie.

Zapowiadany na niedzielę (12 maja) "Full of Love" – rodzinny festyn integracyjny na bulwarze nadwarciańskim w Koninie, został odwołany. Fatalna pogoda pokrzyżowała plany organizatorom, choć przygotowania były bardzo zaawansowane.  "Full of Love" to tytuł festynu integracyjnego, do którego przygotowywał się Młodzieżowy Dom Kultury razem z Fundacją na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Otwarcie". Impreza miała się odbyć na bulwarze nadwarciańskim w Koninie z okazji Dnia Godności Osoby Niepełnosprawnej. Do Konina zaproszono piosenkarkę Monikę Kuszyńską z zespołem.

Z uwagi na fatalną pogodę, plenerową imprezę trzeba odwołać.- Dzisiejszy festyn rodzinny „Full of Love” został odwołany, ale nie martwcie się, zobaczymy się w innym terminie – informują organizatorzy. Jest także zapewnienie Moniki Kuszyńskiej, że wystąpi w Koninie w innym terminie.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Full of Love,   festyn rodzinny,   bulwar,   MDK,   Fundacja Otwarcie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Deszcz bardzo potrzebny, bo susza straszna i rolnicy, ogrodnicy i sadownicy mniej zbiorą plonów, a co za tym idzie żywność podrożeje.
Dodano: 12.05.2019 16:05    Przez: ~Konsument

KOMENTARZE

Cał maj taki. I lato też zimne, deszczowe.
Dodano: 12.05.2019 13:56    Przez: ~cyklista
Seks analny jest do d-u-p-y!!! Tylko nie mówcie nikomu.. - aktualny przekaz sms po nieoficjalnym nocnym spotkaniu Schetino z Biedronellom....(post usunięty przez POstKOmunistyczną cenzurę).cenzura PO-st-KO-munistyczna
Dodano: 12.05.2019 22:16    Przez: ~cenzura PO-st-KO-munistyczna
i dobrze i tak jak zawsze lipa
Dodano: 12.05.2019 14:51    Przez: ~ela
No i dobrze, zrobić gdy będzie ciepło, słonecznie i przyjemnie.
Dodano: 12.05.2019 14:59    Przez: ~imprezowicz nocny
Szkoda, wielka szkoda, że pogoda pokrzyżowała plany. Niezwykle wartościowa impreza w szczytnym celu w odróżnieniu od wczorajszej zabawa harcerzyków w instytucję wątpliwej potrzeby zwaną wojskiem...
Dodano: 12.05.2019 15:03    Przez: ~Observer
Deszcz bardzo potrzebny, bo susza straszna i rolnicy, ogrodnicy i sadownicy mniej zbiorą plonów, a co za tym idzie żywność podrożeje.
Dodano: 12.05.2019 16:05    Przez: ~Konsument
A kiedy kolejny koncert akademi wokalnej z MDK . Bo te poprzednie były super.
Dodano: 12.05.2019 20:26    Przez: ~Zainteresowany

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.