Dzisiaj jest środa 26 czerwca 2019, imieniny: Jana, Pawła, Miromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20159) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 18oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)Konin. Najpierw Zatorze, potem "Rondo". Przerwa na ... (1)

Konin. Kolejna policyjna akcja. Uwaga, kontrole prędkości!

Dodano: 24.05.2019 11:13
Źródło: LM.pl

Uwaga kierowcy! Dzisiaj po popołudniu trzeba będzie liczyć się ze wzmożonymi kontrolami policyjnymi. To kolejny dzień działań ukierunkowanych na sprawdzanie prędkości, z jaką poruszają się kierowcy.

Nadmierna prędkość to wciąż ogromny problem na polskich drogach. Wczoraj na w Koninie i powiecie, policjanci prowadzili kaskadowe pomiary prędkości w 30 miejscach. Skontrolowanych zostało 133 kierowców, a 81 ukarano mandatami.

- To bardzo duży odsetek, wskazujący na brak wyobraźni niektórych użytkowników dróg – podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Kolejne działania mundurowych już dziś. Po południu w różnych miejscach będzie można spotkać funkcjonariuszy z tzw. „suszarkami”. Na pobłażliwość policjantów nie ma co liczyć.

  • Konin. Kolejna policyjna akcja. Uwaga, kontrole prędkości!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mój szwagier robi w Policji i jak sam powiedział jak ktoś wciśnie mu stówkę to zapomina o mandacie☺️☺️☺️i życzy szerokiej drogi... Dom 180m2 za coś trzeba było postawić☺️
Dodano: 24.05.2019 13:34    Przez: ~Qwerty
Zróbcie odpowiednie oznakowanie dróg! Znaki są znacznie zaniżone, a już ustawienie na przeprawie znaku "teren zabudowany" to kpina. Później człowiek ignoruje takie głupoty.
Dodano: 24.05.2019 17:50    Przez: ~heniek
Najgorsze jest to, że ustawią się nie w miejscach, gdzie jest potencjalne zagrożenie życia. Ustawią się w terenie zabudowanym, gdzie prawie wcale nie ma zabudowań, we wjeździe do lasu i nagle wylatuje Ci z lizakiem, a ty nawet nie jesteś pewny czy to jest jeszcze zabudowany czy już nie.
Dodano: 24.05.2019 19:06    Przez: ~Onn
Niech sie zajmna wymuszaczami pierwszeństwa bo to plaga na drogach.
Dodano: 24.05.2019 22:58    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

I bardzo dobrze! Tępić potencjalnych morderców! (pewnie zaraz odezwą sie oburzeni śmigający 200 na przeprawie) Zastanówcie się, czy chcielibyście do końca życia mieć na sumieniu życie ludzkie....
Dodano: 24.05.2019 13:20    Przez: ~L.
Od tego oni som, od tego som oni
Dodano: 24.05.2019 14:16    Przez: ~Lm ósówa komentarze
A kiedy akcja stop deską od ławek ??? Na Belwederze Ukrainiec zabił taką deską chłopaka...
Dodano: 24.05.2019 14:30    Przez: ~G
Słuszny morał tej bajki. W niczym nie pomoże. To groźba
Dodano: 24.05.2019 14:51    Przez: ~Lm
A ja się pytam ilu kierowców przejechało prawidłowo koło policjantów? 1500 może 2500
Dodano: 24.05.2019 13:26    Przez: ~statystyk
Mój szwagier robi w Policji i jak sam powiedział jak ktoś wciśnie mu stówkę to zapomina o mandacie☺️☺️☺️i życzy szerokiej drogi... Dom 180m2 za coś trzeba było postawić☺️
Dodano: 24.05.2019 13:34    Przez: ~Qwerty
Czy LM jest tubą propagandową PO ?
Dodano: 24.05.2019 16:26    Przez: ~Pytam
No proste.
Dodano: 24.05.2019 17:20    Przez: ~Tak
Zróbcie odpowiednie oznakowanie dróg! Znaki są znacznie zaniżone, a już ustawienie na przeprawie znaku "teren zabudowany" to kpina. Później człowiek ignoruje takie głupoty.
Dodano: 24.05.2019 17:50    Przez: ~heniek
Hehe i tak Yanosik zrobi swoje :D Bo niestety nie traktuje tych akcji jako zapewnienie bezpieczeństwa, a jako sposób na zarobek.
Dodano: 24.05.2019 18:48    Przez: ~Omen
Najgorsze jest to, że ustawią się nie w miejscach, gdzie jest potencjalne zagrożenie życia. Ustawią się w terenie zabudowanym, gdzie prawie wcale nie ma zabudowań, we wjeździe do lasu i nagle wylatuje Ci z lizakiem, a ty nawet nie jesteś pewny czy to jest jeszcze zabudowany czy już nie.
Dodano: 24.05.2019 19:06    Przez: ~Onn
To się teraz premię posypią
Dodano: 24.05.2019 20:22    Przez: ~ja
Niech sie zajmna wymuszaczami pierwszeństwa bo to plaga na drogach.
Dodano: 24.05.2019 22:58    Przez: ~Pn
Mądrego przyjemnie posłuchać