Dzisiaj jest piątek 22 listopada 2019, imieniny: Cecylii, Marka, Maura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19864) SPORT FORUM FIRMY (5418) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Tyle samo pieniędzy na dotacje dla klubów. Jest pr ... (0)Medyk zakończył granie w lidze, ale rozpoczyna w P ... (0)

Pojemniki na odzież używaną staną w kilku miejscach gm. Grodziec

Dodano: 17.07.2019 10:07
Źródło: LM.pl

Od przyszłego tygodnia w gminie Grodziec staną kontenery na odzież używaną. Wójt Mariusz Woźniak podpisał umowę z Polskim Czerwonym Krzyżem.

Używana odzież często kończy na śmietniku. Jak podkreśla wójt Grodźca, problem zagospodarowania takiej odzieży narasta. Stąd pomysł na nawiązanie współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem.

- Jej efektem jest podpisana umowa na dzierżawę gruntów pod lokalizację specjalnych kontenerów, umożliwiających bezpłatne składowanie odzieży – podkreśla Mariusz Woźniak.

Pojemniki staną w czterech miejscach: przy ośrodku zdrowia i cmentarzu parafialnym w Grodźcu, a także przy OSP w Wielołęce i OSP w Lipicach. Do nich można wrzucać odzież, pościel, buty i pluszaki. Zebrane rzeczy i środki z ich sprzedaży będą przeznaczone na wsparcie najbiedniejszych.

fot. facebook/ Wójt Gminy Grodziec

  • Pojemniki na odzież używaną staną w kilku miejscach gm. Grodziec

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.