Dzisiaj jest niedziela 16 maja 2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16657) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Szczepidło. Z Warty zniknęły platformy lęgowe dla ... (0)Pierwsze w tym roku kino plenerowe przed Konińskim ... (0)

Kradzież z samochodu przy cmentarzu. Prośba o zwrot "łupów"

Dodano: 5.08.2019 13:06

W minioną sobotę, 3 sierpnia ok. godz. 15.30 przy cmentarzu w Sadlnie (gmina Wierzbinek) dokonano włamania do samochodu, z którego skradziono torebkę z cennną dla właścicielki zawartością. 

W jasnoszarej torebce znajdowały się m.in. zdjęcia ze szkolnej uroczystości, a także cztery pendrivy w kolorze czarnym, czerwonym i białym, na odzyskaniu których najbardziej zależy okradzionej właścicielce, oraz inne przedmioty, w tym pamiętnik małej dziewczynki. - Nie stanowią one żadnej wartości materialnej, ale są bardzo ważne dla mnie ze względu na wartość sentymentalną – apeluje kobieta, która w ten sposób została pozbawiona ważnych dla siebie przedmiotów. - Informacje o wymienionych przedmiotach można przekazywać pod numerem telefonu 691-622-788. Osoby, które mogą coś wiedzieć na temat skradzionych przedmiotów, proszę o kontakt. Dla osoby, która przyczyni się do odzyskania tych przedmiotów przewidziana jest nagroda.

  • Kradzież z samochodu przy cmentarzu. Prośba o zwrot "łupów"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   kradzież,   włamanie do samochodu,   Sadlno,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Wiadom,,że te przedmioty ma tylko złodziej. Może zadzwonić i poprosić o kasę
Dodano: 09.08.2019 07:07    Przez: Romek Ress

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.