Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20285) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 10oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To była najsłabsza runda Sokoła Kleczew od czasu a ... (0)Aplikacja „Zgłoś rower” to informowanie o znalezie ... (3)

Gmina Stare Miasto – Dożynki w Krągoli

Dodano: 3.09.2019 11:39

Gdzie: Stare Miasto
Kiedy: 7.09.2019, 14:30

W sobotę 7 września br. Gmina Stare Miasto, Parafia p.w. św. Ap. Piotra i Pawła w Starym Mieście, Biblioteka Publiczna i sołectwo Krągola zapraszają na Dożynki Gminno-Parafialne. Tegoroczne spotkanie będzie podziękowaniem dla rolników za ich trud i zaangażowanie. Organizatorzy przygotowali w tym roku wiele atrakcji, a wśród nich: koncerty, konkursy, animacje dla starszych i młodszych.

Dożynki rozpoczną się tradycyjnym wielobarwnym korowodem który przemaszeruje na plac imprezy. Nie zabraknie muzyki ludowej i to z różnych stron naszego kraju. Sołectwa gminy Stare Miasto zmierzą się w konkursach sprawnościowych, które co roku dostarczają ogromną dawkę rozrywki i sportowej adrenaliny, a do zabawy przy góralskich taktach porwie też kapela Ondraszki.  

Zaprosimy Państwa na mega show w wykonaniu zespołu Jumper - połączenie muzyki disco polo i efektownych układów tanecznych. Ta młoda kapela szturmem zdobywa polski rynek muzyki disco, występuje w największych stacjach telewizyjnych, a  ich teledyski mają milionowe odsłony na YouTube.

Starsi i młodsi będą mogli bawić się na wesołym miasteczku,  zagrać w darta na ogromnej tablicy o średnicy 5 m  oraz dosłownie polecieć w chmury za sprawą balonu Aeroklubu Konińskiego.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dożynki,   stare miasto

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.