Dzisiaj jest środa 11 grudnia 2019, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20438) SPORT FORUM FIRMY (5432) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
0 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Kilka wozów strażackich przy Kleczewskiej. ... (1)Golina. Samochód dla niepełnosprawnych przekazany ... (0)

Słupca. Strażacy oddają krew w ramach akcji „Spokrewnieni służbą”

Dodano: 19.08.2019 14:04

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy zorganizowała zbiórkę krwi w ramach ogólnopolskiej akcji „Spokrewnieni służbą”.

Zbiórka krwi przeprowadzona została na świetlicy KP PSP. Pierwsi chętni do oddania krwi pojawili się już o godzinie 8.00. W sumie przybyło 68 osób aby oddać krew, a oddały krew 52 osoby.  W ramach niedzielnej akcji zebrano ponad 23 litry krwi. Dla wszystkich osób, które przybyły w tym dniu do Komendy Powiatowej PSP w Słupcy strażacy przygotowali kawę, herbatę oraz tradycyjny żurek.

Komendant Powiatowy PSP podziękował wszystkim  strażakom zawodowym i ochotnikom, grupie Pasjonaci Słupca, krwiodawcom, sponsorom oraz  mieszkańcom którzy wzięli udział w niedzielnej akcji.

Fot. PSP Słupca

  • Słupca. Strażacy oddają krew w ramach akcji „Spokrewnieni służbą”

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Słupca,   zbiórka krwi,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.