Dzisiaj jest wtorek 12 listopada 2019, imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19222) SPORT FORUM FIRMY (5410) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
7 / 7oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Już 13 listopada w placówkach oświatowych - Konińs ... (0)Wielka chwila dla Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wy ... (0)

Konin. Zmierzą się w IV Wielkopolskim Turnieju Debat Oksfrodzkich

Dodano: 21.10.2019 13:08
Źródło: LM.pl

Dwie drużyny z Konina i po jednej z Ostrzeszowa oraz Kalisza, zmierzą się w IV Wielkopolskim Turnieju Debat Oksfordzkich.

W najbliższą sobotę, 26 października o godz. 11.30 w II Liceum Ogólnokształcącym w Koninie rozpoczną się bitwy na argumenty. Licealiści będą toczyć pojedynki na tematy: Pokojowa Nagroda Nobla powinna zostać przyznawana pośmiertnie, Sztuki performatywnej nie powinno się w żaden sposób ograniczaj, Należy żałować narracji pokrzywdzonego narodu izraelskiego, która pojawiła się po II wojnie światowej.

Ścierać się w pojedynkach będą uczniowie: II LO w Koninie, III LO w Koninie, I LO w Ostrzeszowie i II LO w Kaliszu. Wstęp na debaty jest wolny.

  • Konin. Zmierzą się w IV Wielkopolskim Turnieju Debat Oksfrodzkich
  • Konin. Zmierzą się w IV Wielkopolskim Turnieju Debat Oksfrodzkich

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.