Dzisiaj jest wtorek 24 listopada 2020, imieniny: Emmy, Flory, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17259) SPORT FORUM FIRMY (5547) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most żelazny i gabinet prezydenta podświetlone na ... (14)Medyk Konin skończył jesień. Kto się wyróżniał, a ... (0)

Wypożyczenie samochodu w Poznaniu – kiedy warto się na nie zdecydować?

Materiał promocyjny

Dodano: 25.10.2019 13:51

Poznań to jedno z wielu miast w Polsce goszczących każdego dnia tysiące ludzi, którzy przybywają w celach turystycznych lub biznesowych. Wielu z nich dociera do Poznania samolotem, zostawiając firmowy lub prywatny samochód w swoim mieście. Aby poruszać się swobodnie po stolicy Wielkopolski i jej okolicach, można samochód w Poznaniu wypożyczyć.

Wypożyczony samochód to pełna swoboda

Polska jest niezwykle zmotoryzowanym krajem. Choć trudno w to uwierzyć, mamy więcej pojazdów na 1000 mieszkańców niż Niemcy, Francuzi, Brytyjczycy, Belgowie, Holendrzy, Hiszpanie czy Portugalczycy. Najwyraźniej kochamy samochody i swobodę poruszania się, jaką one zapewniają. Nic więc dziwnego, że Polak chce mieć do dyspozycji auto także tam, dokąd dotarł samolotem, autobusem czy pociągiem. Z pomocą przychodzą renomowane wypożyczanie, takie jak carfree.pl. Samochód można zamówić on-line i odebrać na lotnisku lub w dowolnym punkcie miasta – podstawienie jest darmowe.

A dalej – hulaj dusza. Kto czuje się pewnie za kierownicą i nie obawia się jazdy po mieście, którego nie zna tak dobrze jak własnego lub nawet nie zna wcale, ten może korzystać z pełnej swobody poruszania się i nie traci czasu na rozszyfrowanie rozkładów jazdy ani taryfy miejscowej komunikacji publicznej. Nieznajomość miasta to żaden problem: nawigacja GPS w pojeździe prowadzi w wybrane miejsce jak po sznurku.

Kiedy warto wypożyczyć samochód w Poznaniu?

Na pewno wtedy, gdy pobyt nie oznacza przebywania stale w jednym miejscu, lecz wymaga przemieszczania się po mieście i jego okolicach. Może to być pobyt turystyczny, w którego trakcie chciałoby się zwiedzić i zobaczyć jak najwięcej, choć czasu jest niewiele. Samochód wydatnie skróci czas dotarcia do każdego punktu, pozwoli też oszczędzać siły, a zwiedzanie pochłania przecież niemało energii.

Wypożyczony samochód pozwala komfortowo przewozić osoby towarzyszące, a jeśli w trakcie rezerwacji zgłoszono dodatkowego kierowcę, to także zmieniać się co jakiś czas za kierownicą.

Auto przyda się także niejednemu przybywającemu do Poznania w celach biznesowych. Można dzięki niemu zaplanować wiele spotkań podczas jednego pobytu i dotrzeć zawsze na czas. To świetne rozwiązanie m.in. dla handlowców i rekruterów.

Jak wypożyczyć samochód w Poznaniu?

Wystarczy odwiedzić stronę internetową https://carfree.com.pl/ i dokonać rezerwacji. Wypożyczalnia działa przy lotnisku Poznań Ławica, ale samochód odebrać można także w innym wybranym punkcie miasta. Na klientów czekają samochody różnych klas i marek, osobowe i dostawcze. Możliwy jest wynajem krótko- i długoterminowy.

Wymagania są niewielkie. Trzeba mieć co najmniej 21 lat, dysponować ważnym prawem jazdy (przynajmniej od roku) oraz drugim dokumentem potwierdzającym tożsamość. Obywatele Polski nie płacą kaucji zabezpieczającej. Wszystkie wypożyczane samochody mają ubezpieczenie OC, AC, NNW i Assistance. Można także opłacić zniesienie udziału w szkodzie – w takiej sytuacji, jeżeli doszło do uszkodzenia pojazdu w wyniku kolizji, klient nie ponosi kosztów naprawy.

Kto wynajmuje pojazd na czas do 30 dni, nie musi się martwić o kilometry: limitu brak, płaci się tylko za czas użytkowania. Samochód może być wyposażony w GPS i fotelik dziecięcy. W razie potrzeby okres wynajmu można przedłużyć.

Opłata może zostać wniesiona w trakcie rezerwacji przez Internet kartą lub przelewem. Karty płatnicze i kredytowe są akceptowane także podczas odbierania samochodu.

  • Wypożyczenie samochodu w Poznaniu – kiedy warto się na nie zdecydować?

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja,   samochody,   wypożyczalniaDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.