Dzisiaj jest niedziela 20 czerwca 2021, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16492) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
29 / 21oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
27 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Akademia Przedsiębiorczości w I LO. Otworzą sklep ... (0)Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)

Wystawy prac plastycznych osób niepełnosprawnych w MGOK-u

Dodano: 28.11.2019 10:36

Wernisaż „Wystawy prac plastycznych osób niepełnosprawnych” odbył się 26 listopada w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie.

Uczestniczyli w nim przedstawiciele władz powiatowych, opiekunowie, terapeuci oraz sami artyści i ich rodziny. W sumie kilkadziesiąt osób. - Wystawy, na które składają się prace naszych podopiecznych mają dwudziestoletnią tradycję. W tym roku przypada ich okrągły jubileusz. Tak jak w latach ubiegłych, ekspozycję tworzy ubiegłoroczny dorobek artystyczny mieszkańców placówki. Wszystkie dzieła zostały wykonane pod czujnym okiem terapeutów w ramach zajęć z arteterapii – mówi Joanna Wołyńska, dyrektor DPS w Ślesinie.

„Wystawa Prac Plastycznych Osób Niepełnosprawnych” jest niezwykle barwna i różnorodna. Ekspozycja obejmuje prace malarskie, grafiki, rzeźbę, hafty, kolaże, wyklejanki i szyte ręcznie maskotki, a także po raz pierwszy – fotografie. Do powiększenia ekspozycji o tę kategorię sztuki przyczynił się sukces Andrzeja Kowalczyka – autora zwycięskiego zdjęcia w tegorocznym finale konkursu „Sztuka Osób Niepełnosprawnych.

Jubileuszową „Wystawę Prac Plastycznych Osób Niepełnosprawnych” można odwiedzać do 11 grudnia w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie.

  • Wystawy prac plastycznych osób niepełnosprawnych w MGOK-u
  • Wystawy prac plastycznych osób niepełnosprawnych w MGOK-u
  • Wystawy prac plastycznych osób niepełnosprawnych w MGOK-u
  • Wystawy prac plastycznych osób niepełnosprawnych w MGOK-u

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.