Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17848) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają stare na nowe

Dodano: 6.06.2020 15:32
Źródło: LM.pl

Rozpoczął się demontaż starych przystanków i montaż dziewięciu nowych wiat w Koninie. To realizacja projektu „Ekologiczny Konin – rozwój i promocja niskoemisyjnego transportu miejskiego”.

Koniński magistrat poinformował, że rozpoczęły się prace związane z demontażem starych wiat na przystankach: Spółdzielców – Rondo (pierwszy przystanek po prawej stronie po skręceniu z ul. Poznańskiej w ul. Spółdzielców), Aleje 1 Maja – ZSZ (przystanek obok byłego „Domu Dziecka”), Dworcowa (przystanek obok KDK), Wyszyńskiego-ZSGE (przystanek obok szkoły ZSGE), Wyszyńskiego – szpital (przystanek naprzeciw Wielkopolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego), Wyszyńskiego – Glinka (pierwszy przystanek za skrzyżowaniem z ul. Budowlanych), Grunwaldzka (przy ul. Grunwaldzkiej), Szarych Szeregów – targowisko (przystanek po stronie targowiska obok Art-Metal) i Kolska-klasztor (przystanek obok klasztoru).

Zaplanowany zakres prac związany z usunięciem starych wiat przystankowych oraz montaż nowych wiat wraz z oświetleniem i stojakami na rowery, zgodnie z deklaracją magistratu ma nie spowodować utrudnień w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Termin zakończenia inwestycji to 25 czerwca.

fot. konin.pl

  • Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają stare na nowe

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar Zamontujcie kamery, albo zróbcie te szyby z pleksy bo znowu je patologia dopadnie i poniszczy.
Dodano: 6.06.2020 21:52    Przez: Solam Veritatem
może byście wymienili nawierzchnię na ul. Błaszaka i ul. Staromorzysławskiej
Dodano: 6.06.2020 16:52    Przez: ~mieszkaniec

KOMENTARZE

może byście wymienili nawierzchnię na ul. Błaszaka i ul. Staromorzysławskiej
Dodano: 06.06.2020 16:52    Przez: ~mieszkaniec
avatar Zamontujcie kamery, albo zróbcie te szyby z pleksy bo znowu je patologia dopadnie i poniszczy.
Dodano: 06.06.2020 21:52    Przez: Solam Veritatem
Proponuje tych Geniuszy co projektują i zatwierdzają takie cuda posadzić pod przeszklonym daszkiem w sierpniowe popołudnie, niech sobie poczekają 25min na autobus, w pełnym słońcu. Trzeba mieć chyba wrodzoną złośliwość i nienawiść do osób podróżujących komunikacją miejską, żeby im takie świństwo robić. Daszek ma chronić nie tylko przed deszczem, ale przed słońcem również.
Dodano: 08.06.2020 10:19    Przez: Arkadiusz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.