Dzisiaj jest piątek 7 sierpnia 2020, imieniny: Doroty, Kajetana, Donata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16801) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 21oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin przed startem sezonu. Wyścig zbrojeń w ... (0)Stare Paprockie Holendry. Samochód wpadł w pole ku ... (2)

Nowa dyrektor Domu Pomocy Społecznej. Za Mirosławę Nowak

Dodano: 1.07.2020 11:57
Źródło: LM.pl

Magdalena Gielniak-Sobczak została nową dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Koninie. Stanowisko objęła w środę 1 lipca.

Od środy 1 lipca nową dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Koninie została Magdalena Gielniak-Sobczak. To koninianka, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Wydziału Nauk Społecznych, ukończyła również studia podyplomowe w zakresie organizacji pomocy społecznej i pracy socjalnej) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (studia podyplomowe w zakresie zarządzania polityką społeczną).

Pracowała w Wojewódzkim Zespole Pomocy Społecznej w Koninie, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy, przez jedenaście lat była zastępcą dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu, pełniła również funkcję zastępcy dyrektora Dolnośląskiego Ośrodka Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnego w Chojnowie. 

Magdalena Gielniak-Sobczak dyrektorem została na podstawie rozstrzygniętego konkursu na to stanowisko. Zastąpiła na nim dotychczasową dyrektor - Mirosławę Nowak. Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia kandydatów oraz w oparciu o wyniki testu i rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której kandydaci prezentowali swoją wiedzę i umiejętności. Nowa dyrektor konińskiego DPS była jednym z pięciorga kandydatów, którzy przystąpili do ostatniego etapu postępowania kwalifikacyjnego. - Pani Magdalena Gielniak-Sobczak zdobyła najwyższą liczbę punktów z testu i rozmowy kwalifikacyjnej. Wykazała się wysoką wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy związanej z pomocą społeczną – informuje prezydent Konina Piotr Korytkowski. 

  • Nowa dyrektor Domu Pomocy Społecznej. Za Mirosławę Nowak

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.