Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17780) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 8oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Nasze Sprawy. Służba zdrowia w czasie epidemii koronawirusa

Dodano: 14.10.2020 12:53
Źródło: LM.pl

Lawinowo w naszym regionie rośnie liczba zakażeń koronawirusem. To druga, czy już trzecia fala epidemii? O tym porozmawiamy w najnowszym odcinku programu "Nasze Sprawy". 

Każdego dnia liczba zakażonych koronawirusem rośnie. Dzisiaj w całym kraju odnotowano ponad 6500 nowych chorych. Jak sobie z radzić z epidemią w okresie jesienno-zimowych zachorowań? Co z pozostałymi chorymi, kiedy na pierwszym miejscu stawia się walkę z COVID-19? Czy istniejący system ochrony zdrowia jest  jeszcze wydolny? O tym z czym mierzy się podstawowa opieka zdrowotna, pogotowie ratunkowe oraz szpital, porozmawiamy w dzisiejszym programie „Nasze Sprawy” , którego gośćmi będą: Bożena Janicka – prezes Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia oraz Leszek Sobieski – dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie.

 

  • Nasze Sprawy. Służba zdrowia w czasie epidemii koronawirusa

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W polsce nie ma sluzby zdrowia.
Dodano: 14.10.2020 13:28    Przez: Cuban White
a gdzie jest ? w Europie nigdzie jej nie ma chyba że za ciężka kasę . Ubezpieczenie wykupisz to jeszcze jako tako przyjmą, a jak podstawowe to też czasami gorzej jak w Polsce . Służba zdrowia wszędzie jest do d.
Dodano: 14.10.2020 15:29    Przez: ~Edek

KOMENTARZE

W polsce nie ma sluzby zdrowia.
Dodano: 14.10.2020 13:28    Przez: Cuban White
a gdzie jest ? w Europie nigdzie jej nie ma chyba że za ciężka kasę . Ubezpieczenie wykupisz to jeszcze jako tako przyjmą, a jak podstawowe to też czasami gorzej jak w Polsce . Służba zdrowia wszędzie jest do d.
Dodano: 14.10.2020 15:29    Przez: ~Edek
Żadna druga czy trzecia fala epidemii... pierwsza się jeszcze nie skończyła...!!! A powiedzenie " Wirus w odwrocie" dopadło wypowiadającego...- smutek i żal, bo bez względu na wszystko to Jest Człowiek i powinien być zdrowy...!!! Ja nadal jestem 50/50 , staram się chronić innych i siebie, ale nadal uważam, że jest to zniewolenie i ubezwłasnowolnienie Nas, abyśmy byli posłuszni i nie wszczynali żadnych zamieszek czy to w kraju, czy to na Świecie...!!! A teraz moje nowe powiedzonko- bardzo uprzejmie proszę o minusiki...!!!
Dodano: 14.10.2020 15:55    Przez: Wiedźma

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.