Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16988) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Podaj Dalej. Fundacja nagrodzona w wielkopolskim konkursie

Dodano: 13.11.2020 14:54
Źródło: LM.pl

Drugie miejsce w dziesiątej edycji Konkursu „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” zajęła Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka „Podaj Dalej”.

Konkurs organizowany jest przez samorząd województwa wielkopolskiego, a jego celem było nagrodzenie działań zrealizowanych w 2019 i 2020 roku w wielkopolskich społecznościach lokalnych na rzecz włączenia w życie społeczne osób z niepełnosprawnościami. Kapituła zatwierdziła 24 zgłoszenia i wybrała laureatów. Drugie miejsce i 15 tys. zł za mieszkania treningowe dla osób z niepełnosprawnością ruchową uzyskała Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka „Podaj Dalej” w Koninie. Pierwsze miejsce zajęło Krok po kroku HSA z projektem Odkryj Nurkowanie HSA, a trzecie – Stowarzyszenie na Górze za projekt Puszczeni na głębokie wody.

Konińska fundacja „Podaj Dalej”otrzymała również wyróżnienie i 2,5 tys. zł za audyt w instytucjach publicznych Wielkopolska Dostępna – edycja 2019.

 

fot. Fundacja "Podaj Dalej"

  • Podaj Dalej. Fundacja nagrodzona w wielkopolskim konkursie
  • Podaj Dalej. Fundacja nagrodzona w wielkopolskim konkursie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.