Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15013) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Kramsk. Od kwietnia GOPS działa jako Centrum Usług Społecznych

Dodano: 16.04.2021 13:27
Źródło: LM.pl

Od początku kwietnia Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kramsku funkcjonuje jako Centrum Usług Społecznych.

Centrum Usług Społecznych w Kramsku świadczy wsparcie w dwóch obszarach: pomocy społecznej i usług społecznych. W zakres usług kramskiego CUS wchodzą: usługi wspierania rodziny, pomocy społecznej (specjalistyczne i opiekuńcze), wpierania osób z niepełnosprawnościami, osób starszych i bezdomnych, a także reintegracja społeczno-zawodowa.

- Naszym celem jest funkcjonalne podejście do usług społecznych, które daje szansę na ich rozwój, zwiększenie ich dostępności dla mieszkańców gminy oraz efektywność ich świadczenia. CUS oznacza także wzmocnienie procesu budowania wspólnoty mieszkańców gminy, rozwój partnerskiej współpracy międzysektorowej oraz szansa na kształtowanie społecznościowego wizerunku pomocy społecznej – informuje CUS w Kramsku. - Kluczowa w naszej działalności będzie zasada jednego okienka – sprawy wymagające wcześniej odwiedzenia kilku różnych miejsc będzie można załatwić w jednym miejscu.

Wartość całego projektu to ponad 3 mln zł. Gmina Kramk na jego realizację związanego z utworzeniem Centrum Usług Społecznych otrzymała 100 procentowe dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

fot. cuskramsk.pl

  • Kramsk. Od kwietnia GOPS działa jako Centrum Usług Społecznych

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kramsk się szczepi przeciw Covid-19 ? W szczepionkach jest moc i siła ? Jak się zaszczepisz będziesz żył na ziemi wiecznie jak Świadkowie Jehowy ?
Dodano: 16.04.2021 16:48    Przez: GOPS
szczepią sie słabełusze takie jak ty a ubliżanie religii jest karane
Dodano: 16.04.2021 22:21    Przez: roman brzęczyszczykiewicz
avatar nie dyskutujemy z idiotami...szczególnie z tymi bardzo religijnymi....
Dodano: 17.04.2021 10:57    Przez: zx
Przeczysz temu, że Świadkowie Jehowy chcą żyć wiecznie w Raju ziemskim ? A tak na marginesie, chłopie idż do szkoły, bo ortografia u ciebie jak u analfabety.
Dodano: 17.04.2021 12:09    Przez: Świadek
zx komuchu jeden a jak umrzesz to gdzie pójdziesz, bo ja do Boga.
Dodano: 17.04.2021 12:11    Przez: Świadek
avatar to co jeszcze tutaj robisz ?
Dodano: 17.04.2021 16:08    Przez: zx
Dziwne, że zmniejsEnie liczby okienek kosztuje aż 3 mln. Gmina w Kramsku to mały parterowy budyneczek, więc przejście od jednego okienka do drugiego to trzy kroki, więc po co to "udogodnienie"? Lepiej zrobił coś pożytecznego za tyle kasy.
Dodano: 17.04.2021 11:58    Przez: Ad.
Nie rozumiem.
Dodano: 17.04.2021 12:12    Przez: Co masz na myśli ?
W gminie rządzą emeryci, których celem jest utrzymanie sie na stołku, a nie rozwój gminy., a ci młodsi, włazid... y niemozliwe, zdolni są tylko im przyklaskiwać.I taka emerytka wymieni innym emerytom chodnik, lampę, a oni na nią zagłosują. I tak się klepie w gminie te sama biedę od lat. Zero nowych miejsc pracy, zero perspektyw.
Dodano: 18.04.2021 15:31    Przez: KB

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.