Dzisiaj jest środa 23 czerwca 2021, imieniny: Wandy, Zenona, Prospera WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16492) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kazimierz Biskupi. Będą szczepić podczas pikniku. ... (9)Nasze sprawy - zapowiedź (3)

Babiak. Kobieta szczęśliwie odzyskała zgubione pieniądze na opał

Dodano: 18.05.2021 10:54

Znalezione kilka tygodni temu pieniądze na terenie Babiaka, wróciły do prawowitego właściciela. Zgłosiła się po nie starsza kobieta. Środki, które zagubiła, były przeznaczone na zakup opału na przyszłą zimę. 

Kilka tygodni temu na stronie kolskiej komendy pojawiła się informacja, że do Posterunku Policji w Babiaku mężczyzna przyniósł znalezione pieniądze. Po kilk, do policjantów zgłosiła się starsza kobieta. Mieszkanka Babiaka wyjaśniła, że długo oszczędzane pieniądze miała przeznaczyć na opał na przyszłą zimę. Po dokonaniu przez funkcjonariuszy niezbędnych ustaleń, okazało się, że kobieta jest prawowitą właścicielką zagubionej sumy. Seniorka nie kryła ogromnej wdzięczności, gdyż były to jej wszystkie oszczędności, które posiadała.

Znalazca zaś wykazał się nie tylko uczciwością, ale również nadzwyczajną skromnością. Nie życzył sobie jakichkolwiek oficjalnych podziękowań. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   posterunek Babiak,   pieniądze,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

" Znalazca zaś wykazał się nie tylko uczciwością, ale również nadzwyczajną skromnością. Nie życzył sobie jakichkolwiek oficjalnych podziękowań. " To bardzo PIĘKNY GEST ze strony uczciwego znalazcy. Sprawa skończyła się na super. Ciekawe jakby zachowała się w takim przypadku nasza znana z LM-u "Wiedźma" ?
Dodano: 18.05.2021 12:09    Przez: Matilan

KOMENTARZE

" Znalazca zaś wykazał się nie tylko uczciwością, ale również nadzwyczajną skromnością. Nie życzył sobie jakichkolwiek oficjalnych podziękowań. " To bardzo PIĘKNY GEST ze strony uczciwego znalazcy. Sprawa skończyła się na super. Ciekawe jakby zachowała się w takim przypadku nasza znana z LM-u "Wiedźma" ?
Dodano: 18.05.2021 12:09    Przez: Matilan
No bo ty byś odniósł tę kasę zanim by kobitka zgubiła,święto je bliwy skur wielu.
Dodano: 18.05.2021 17:09    Przez: suzuki bandit
Na podstawie danych:wieś Babiak 2 tys.mieszkańców,emerytka-wnioskuję, te pieniądze były rzeczywiście na opał... na ogrzanie chałupki proboszcza.Ale emeryci mają do tego prawo.
Dodano: 18.05.2021 17:17    Przez: Grzech Walerian
Matilan! Dopiero dzisiaj odwiedziłam LM i poczytałam artykuły i komenty...!!! Widać, że tęsknisz i marzysz bo ciągle o mnie wspominasz...!!! Piszę komenty żle, nie piszę też źle i trzeba mnie wspominać i " obrażać"...!!! Twoja wypowiedź świadczy tylko o Twoim poziomie intelektualnym i braku Człowieczeństwa...!!! Ale wspominaj o mnie i marz oraz " obrażaj" mnie dalej bo tylko to Ci pozostało... czyżby to były u Ciebie uboczne skutki poszczepienne...??!!
Dodano: 21.05.2021 02:52    Przez: Wiedźma

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.