Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18034) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Ślesin: dachowanie na skrzyżowaniu

Dodano: 8.10.2009 15:25
Źródło: LM.pl
Do niebezpieczne wyglądającego zderzenia, połączonego z dachowaniem pojazdu, doszło wczoraj po godzinie 6.00 na głównym skrzyżowaniu dróg w Ślesinie.

Jadący od strony Sompolna dostawczy iveco wjechał na skrzyżowanie, gdzie został uderzony w prawy bok przez kierującą fiatem siena. Pojazd przewrócił się i zniszczył jeden ze słupów z sygnalizacją świetlną. Żadnemu z kierowców nic się nie stało.

Jadący z Tych kierowca iveco twierdził, że wjechał na skrzyżowanie, ponieważ miał zielone światło, natomiast kierująca fiatem mieszkanka Ślesina oświadczyła, że sygnalizacja nie działała i pulsowało światło pomarańczowe. Ponieważ kobieta jechała drogą z pierwszeństwem przejazdu, a fakt awarii sygnalizacji świetlnej został potwierdzony, policjant wystawił mandat kierowcy iveco. Ponieważ tyszanin mandatu nie przyjął, sprawa zostanie skierowana do sądu grodzkiego.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadki,   Ślesin,   wypadek drogowy,   dachowanie,   zdarzenie drogowe,   policja,   zderzenie,   samochód,   skrzyżowanie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.