Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15992) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wierzbinek. Wielki kosz wiklinowy znalazł się prze ... (0)Piłkarska kolejka: Będzie siódmy mecz Górnika Koni ... (0)

Część lata za nami

Dodano: 15.07.2012 10:33
Lato ze sztuką cieszy się wśród dzieci dużym powodzeniem. Od 2-12 lipca odbywały się zajęcia taneczne, plastyczne, muzyczne i wokalne.

Chodniki przed Konińskim Domem Kultury zamieniły się w tęczę, mali plastycy wykonali też rzeźby z lukru i pracowali na powietrzu przy malarskich sztalugach. Pierwsze kroki w disco stawiali adepci tańca, którzy wzięli udział w finałowym turnieju „Dance Prestige”. To jednak nie koniec artystycznych dokonań! W ofercie KDKu znalazły się także zajęcia z hip hopu i house, oraz break dance’a. Coś dla siebie mogli znaleźć również miłośnicy piosenki. Specjalnie dla nich zostały zorganizowane warsztaty wokalne i spotkanie z karaoke, a nawet ludową przyśpiewką. Próby otwarte odbyły w tym czasie dwa konińskie zespoły: Bastard i Guarana. Można się też było zapoznać z keyboardowym ABC! W zaciszu Kina „Oczko” nad najnowszą produkcją fabularną „Drzazga” w reż. Ani Czaplickiej pochylali się filmowcy amatorzy „Muzy”, których prace wspiera Andrzej Moś.

Kolejny tydzień zapowiada się równie interesująco! Od 17-19 lipca i od 24-26 lipca Elżbieta Gierasimow-Zakowany poprowadzi „Zabawy słowem” (dzieci od 7 lat, 10:00-11:30, przed KDK) oraz warsztaty teatralne dla młodzieży od 12 lat (12:00-14:00, sala 12 KDK). Będzie też gorąco - na parkiecie break dance z Grzegorzem Ambroziakiem, zwanym bboyem Rybą! (16-18 lipca, 10:00-13:00, Klub Energetyk; dzieci i młodzież 7-15 lat). Powtórzy się również niezwykła przygoda z plastyką u Kasi Mijakowskiej. Instruktorka poprowadzi popularne już akcje: „Plenerowe malowanie” (24 lipca, 10:00-12:00, przy sztalugach), „Sztuka na słodko” (25 lipca 2012, 10:00-12:00; formowanie figurek z lukru) oraz „Tęczowe chodniki” (26 lipca 2012, 10:00-12:00; rysowanie kredą). Przypominamy, że udział w wakacyjnych zajęciach ze sztuką jest bezpłatny. Zapraszamy do oglądania fotografii znajdujących się w zakładce GALERIA na stronie www.kdk.konin.pl. Spotkania w ramach artystycznego lata będą kontynuowane w sierpniu. Pełen program znajduje się w informacji zatytułowanej „Wakacje ze sztuką” pod podanym adresem internetowym.

  • Część lata za nami

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   zajęcia artystyczne,   wakacje,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.