Dzisiaj jest poniedziałek 1 czerwca 2020, imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18077) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 9oC
Jutropogoda
16 / 7oC
Pojutrzepogoda
18 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Licheń. Wstąpił do kościoła w wigilię Zesłania Duc ... (4)Znamy dokładną datę powrotu Igora Jakubowskiego na ... (0)

WOŚP w Golinie

Dodano: 10.01.2013 11:37
Gdzie: Golina, Dom Kultury
Kiedy:13 stycznia, godz. 16.30

Goliński finał jak zwykle zapowiada się ciekawie. Sztab WOŚP tradycyjnie działa w miejscowym domu kultury, tam też rozegrają się najważniejsze wydarzenia finału.

Impreza wystartuje o godz. 16.30 w Sali OSP. W programie występy dzieci i młodzieży z placówek oświatowych, około godziny 18.00 przewidziana jest licytacja, po której na scenie zaprezentuje się Kapela Podwórkowa „Goliniaki Kraciaki”. Tradycyjnie o 20.00 światełko do nieba.

Ponadto o godzinie 13.00 wystartuje marszobieg „Wart(k)o dla WOŚP” sprzed domu kultury. Udział w imprezie wspomoże konto orkiestry.Pieniądze zebrane w 2013 roku zostaną podzielone. Połowa wykorzystana będzie na wsparcie terapii noworodków i niemowląt, połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych. W tym drugim przypadku pomoc trafi tylko do kilku wybranych placówek w każdym województwie. Rok temu podczas jubileuszowego XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Golinie udało się zebrać 7800zł.

  • WOŚP w Golinie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP,   Golina,   finał

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.