Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19503) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (1)Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)

Biało-czerwone bieganie

Dodano: 2.05.2013 15:40
Źródło: LM.pl

Test Coopera i wielobój atletyczny. Tak wyglądał trzeci już koniński piknik patriotyczno-sportowy z okazji święta flagi.

Na stadionie przy auli PWSZ w Morzysławiu spotkali się młodsi i starsi sportowcy. Większość z nich to amatorzy, dla których nie wynik był najważniejszy. Wszyscy chcieli się sprawdzić i dotrzeć do mety, a przy okazji w nietypowy sposób uczcić święto flagi.

Niektórzy próbowali swoich sił w skokach w dal i biegach, a inni testowali swoją wytrzymałość w teście Coopera. Tutaj liczyła się odległość. W ciągu 12 minut ponad trzy kilometry udało się pokonać Piotrowi Frydrychowskiemu z III Liceum.

Z roku na rok impreza przyciąga coraz więcej uczestników. Włączają się w nią również urzędnicy, strażacy i policjanci. Podczas pikniku można też zmierzyć ciśnienie oraz poziom cukru. Organizatorem pikniku był Klub Biegacza "Aktywni Konin".

fot policjantów. KMP Konin

  • Biało-czerwone bieganie
  • Biało-czerwone bieganie
  • Biało-czerwone bieganie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Tłumnie Naród walił na zaproszenie "aktore" i "bin ladena"!Zapewne były obsady ich biur i ich znajomi.Klapa-bo taką formę przybierają wszystkie imprezy organizowane przez PLATFORMĘ!.
Dodano: 02.05.2013 18:20    Przez: ~cugant
Zdecydowanie łatwiej jest siedzieć w domu, chlać wódę, włączyć komputer i narzekać na wszystko. Również na to, że w tym mieście nic się nie dzieje. Wybacz, ale ten Twój komentarz jest równie żałosny jak Ty internetowy haterze.
Dodano: 03.05.2013 12:16    Przez: ~Konin-the-best
Ha, nawet dziennikarzom nie chciało się tam iść i zdjęcia z policji publikują! Musiało być wyjątkowo atrakcyjnie. Już ten Niewiarowski wie, jak dogodzić narodowi.
Dodano: 02.05.2013 22:42    Przez: ~kubuś fatalista
Jakie ciśnienie miały Lemingi z Bin Ladenem i Nowakiem PO totalnym olaniu tej różowej imprezy?W Warszawie Kicha,Bul Szczynukow i SB Dziadzia mogli sami zbierać ulotki zrzucone za pieniądze podatników z wojskowych helikopterów to i w Koninie nie inaczej.Naród zawsze w końcu POzna przebieranych patriotów nawet we flagi ubranych.
Dodano: 03.05.2013 12:07    Przez: ~cezar
nie ma chleba,to trzeba dać motłoszkowi igrzyska.
Dodano: 03.05.2013 13:45    Przez: ~pan senator
Jakie społeczeństwo taka władza,jaka władza takie igrzyska. LITOŚCI.
Dodano: 03.05.2013 21:22    Przez: ~SISI

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.