Dzisiaj jest niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana, Pameli, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17714) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 11oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (1)Wielu dla niej „pompuje”, a pieniędzy wciąż brakuj ...

Biało-czerwone bieganie

Dodano: 2.05.2013 15:40
Źródło: LM.pl

Test Coopera i wielobój atletyczny. Tak wyglądał trzeci już koniński piknik patriotyczno-sportowy z okazji święta flagi.

Na stadionie przy auli PWSZ w Morzysławiu spotkali się młodsi i starsi sportowcy. Większość z nich to amatorzy, dla których nie wynik był najważniejszy. Wszyscy chcieli się sprawdzić i dotrzeć do mety, a przy okazji w nietypowy sposób uczcić święto flagi.

Niektórzy próbowali swoich sił w skokach w dal i biegach, a inni testowali swoją wytrzymałość w teście Coopera. Tutaj liczyła się odległość. W ciągu 12 minut ponad trzy kilometry udało się pokonać Piotrowi Frydrychowskiemu z III Liceum.

Z roku na rok impreza przyciąga coraz więcej uczestników. Włączają się w nią również urzędnicy, strażacy i policjanci. Podczas pikniku można też zmierzyć ciśnienie oraz poziom cukru. Organizatorem pikniku był Klub Biegacza "Aktywni Konin".

fot policjantów. KMP Konin

  • Biało-czerwone bieganie
  • Biało-czerwone bieganie
  • Biało-czerwone bieganie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

KOMENTARZE

Tłumnie Naród walił na zaproszenie "aktore" i "bin ladena"!Zapewne były obsady ich biur i ich znajomi.Klapa-bo taką formę przybierają wszystkie imprezy organizowane przez PLATFORMĘ!.
Dodano: 02.05.2013 18:20    Przez: ~cugant
Zdecydowanie łatwiej jest siedzieć w domu, chlać wódę, włączyć komputer i narzekać na wszystko. Również na to, że w tym mieście nic się nie dzieje. Wybacz, ale ten Twój komentarz jest równie żałosny jak Ty internetowy haterze.
Dodano: 03.05.2013 12:16    Przez: ~Konin-the-best
Ha, nawet dziennikarzom nie chciało się tam iść i zdjęcia z policji publikują! Musiało być wyjątkowo atrakcyjnie. Już ten Niewiarowski wie, jak dogodzić narodowi.
Dodano: 02.05.2013 22:42    Przez: ~kubuś fatalista
Jakie ciśnienie miały Lemingi z Bin Ladenem i Nowakiem PO totalnym olaniu tej różowej imprezy?W Warszawie Kicha,Bul Szczynukow i SB Dziadzia mogli sami zbierać ulotki zrzucone za pieniądze podatników z wojskowych helikopterów to i w Koninie nie inaczej.Naród zawsze w końcu POzna przebieranych patriotów nawet we flagi ubranych.
Dodano: 03.05.2013 12:07    Przez: ~cezar
nie ma chleba,to trzeba dać motłoszkowi igrzyska.
Dodano: 03.05.2013 13:45    Przez: ~pan senator
Jakie społeczeństwo taka władza,jaka władza takie igrzyska. LITOŚCI.
Dodano: 03.05.2013 21:22    Przez: ~SISI

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.