Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20645) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Niebezpieczeństwo w kurniku

Dodano: 2.09.2013 07:54
Źródło: LM.pl
Na fermie drobiu w Mieczownicy (gmina Ostrowite)doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej, która służyła do ogrzewania kurników. Zapalił się wózek widłowy i ogień szybko się rozprzestrzeniał.

Na szczęście ten groźny opis to jedynie scenariusz ćwiczeń, w których wzięli udział strażacy ze Słupcy, druhowie z gminy Ostrowite oraz zastęp Zawodowej Straży Pożarnej Jednostki Wojskowej w Powidzu. Dzięki pozorowanej akcji jednostki mogły przećwiczyć rozkładanie kurtyn wodnych przy zbiornikach z gazem i uszczelnianie uszkodzonego zaworu. Część zastępów z gminy Ostrowite zajmowała się gaszeniem budynku administracyjnej i udzielaniem pierwszej pomocy poszkodowanemu.

Dzięki takim akcjom strażacy mogą przećwiczyć odpowiednie procedury i doskonalić współpracę pomiędzy różnymi jednostkami. Poznają także obiekt, na którym organizowane są ćwiczenia i dowiadują się jakie zagrożenia mogą wystąpić na fermie.


  • Niebezpieczeństwo w kurniku
  • Niebezpieczeństwo w kurniku
  • Niebezpieczeństwo w kurniku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Ostrowite,   ćwiczenia strażackie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

na zatorzu w koninie powinni cwiczyc !jak sa zastawiione drogi pozarowe .........
Dodano: 02.09.2013 15:58    Przez: ~kleszcz
dowcip:przyjechał kogut do miasta chodzi rozgląda się patrzy a tu kurczaki na rożnie i woła a wy dziwki po solariach sie opalacie a na wsi nie ma co po.,...dolić
Dodano: 02.09.2013 18:32    Przez: ~kapłon

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.