Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19632) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (5)

Flaga dla każdego

Dodano: 10.11.2013 23:06
Źródło: LM.pl
Każdy  kto w niedzielne południe zjawił się na turkowskiej starówce otrzymywał od członków Platformy Obywatelskiej.

Zestawienie w poziomie bieli i czerwieni na fladze narodowej wywodzi się z herbów Królestwa Polskiego i Wielkiego Księstwa Litewskiego. Biel to symbol - z jednej strony orła, będącego godłem naszego kraju, a z drugiej - Pogoni, czyli rycerza galopującego na koniu, który wpisany jest w godło Litwy. Oba godła znajdują się na czerwonych tłach tarcz herbowych.

Wywieszając biało-czerwoną flagę dajemy wyraz naszym patriotycznym uczuciom. Okazujemy pamięć należną tym wszystkim, którzy za odzyskanie niepodległości walczyli i umierali.




  • Flaga dla każdego
  • 11_listopada_2013_bialo-czerwona_013
  • 11_listopada_2013_bialo-czerwona_002
  • 11_listopada_2013_bialo-czerwona_003
  • 11_listopada_2013_bialo-czerwona_004
  • 11_listopada_2013_bialo-czerwona_007
  • 11_listopada_2013_bialo-czerwona_008
  • 11_listopada_2013_bialo-czerwona_011
  • 11_listopada_2013_bialo-czerwona_012

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Turek,   turkowski,   turecki,   Święto Niepodległości,   flaga,   PO,   Platforma Obywatelska

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a cygar i whisky nie rozdawali ?strach do d.u.p.y uderzył to się uaktywnili , nic wam platfusiątka to nie da bo w Turku nie macie szans na dobry wynik a szanowny D.Młynarczyk niech wraca do Poznania na swoją ciepłą POsadkę
Dodano: 11.11.2013 01:02    Przez: ~haratniesz w gałę?
Nienawidzę PO ponieważ oszukała wyborców !!!
Dodano: 11.11.2013 07:05    Przez: ~Koniniak

KOMENTARZE

Tym nieudacznikom już niedługo POwiemy WON!
Dodano: 10.11.2013 23:23    Przez: ~EDWARD
Jak chcą rozdawać flagi to te niebieskie z gwiazdą pięcioramienną ,biało niebiesko czerwone lub żółto czerwono czarne.Mają szeroki wybór.Na POhybel Zdrajcą!!!
Dodano: 11.11.2013 09:30    Przez: ~turkowiak
Platforma rozdawała polskie flagi? Dobry dowcip! Unijne niech rozdają, albo jeszcze lepiej niemieckie - to bardziej do nich pasuje.
Dodano: 11.11.2013 00:50    Przez: ~biała flaga
a cygar i whisky nie rozdawali ?strach do d.u.p.y uderzył to się uaktywnili , nic wam platfusiątka to nie da bo w Turku nie macie szans na dobry wynik a szanowny D.Młynarczyk niech wraca do Poznania na swoją ciepłą POsadkę
Dodano: 11.11.2013 01:02    Przez: ~haratniesz w gałę?
W Koninie i tak wygra PiS oraz SLD jak zawsze ludzie sie nie obudza
Dodano: 11.11.2013 02:49    Przez: ~Koniniak
Nienawidzę PO ponieważ oszukała wyborców !!!
Dodano: 11.11.2013 07:05    Przez: ~Koniniak
Rozdawanie flag im już nie pomoże. PO mówimy stanowcze NIE.
Dodano: 11.11.2013 08:55    Przez: ~Pendilino
Koniniak, a co Ty masz do PIS-u? Piszesz, że w Koninie i tak PIS wygra, jak zawsze ludzie się nie obudzą, a potem, że nienawidzisz PO, ponieważ oszukała wyborców? To się w końcu zdecyduj. Według mnie powinniśmy dać szanse PIS-owi i zobaczymy czy coś zmienią, czy będzie lepiej, a Ci złodzieje z PO niech spierd...ją, bo dosyć już nakradli i za każdym razem tylko ściemniają i nabierają naiwnych ludzi. Pozdro
Dodano: 11.11.2013 09:15    Przez: ~PN-owiec
NIE TYLKO FLAGI POWINNIŚMY WIESZAĆ,POWINNIŚMY TAKŻE WIESZAĆ NA LATARNIACH ZDRAJCÓW-POSŁÓW ,KTÓRZY WBREW ZŁOŻONEJ PRZYSIĘDZE GŁOSOWALI ZA ZRZECZENIEM SIĘ SUWERENNOŚCI,GŁOSOWALI ZA HANIEBNYM TRAKTATEM LIZBOŃSKIM.
Dodano: 11.11.2013 09:53    Przez: ~liberał
PN-owiec czytaj zawsze uważnie a następnie komentuj ponieważ w mojej własnej interpretacji jest to sprawa niebagatelna.Powtórzę że : Nienawidzę PO bo oszukali wyborców !!! I to jest fakt.Powtórzę że : Nienawidzę PiS bo nimi rządzi kler !!! I to jest fakt.
Dodano: 11.11.2013 11:12    Przez: ~Koninia - Robert
Ale macie się o co spierać. Wybór pomiędzy dżumą a cholerą uznajecie za wybór, no to gratuluję. I platforma i pisuarek zasługują na zmiecenie ze sceny politycznej, i jedni i drudzy już uprawiali swoje rządy-a jakie to osądżcie sami.
Dodano: 11.11.2013 12:07    Przez: ~Krewa